Pakeliui į pergalę bosniai atrado savo herojų

E.Kikanovičius tapo bosnių didvyriu.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2015-09-07 20:41, atnaujinta 2017-10-17 00:25

Bosnijos ir Hercegovinos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį A grupėje iškovojo itin dramatišką pergalę. Bosniai išplėšė pratęsimą tritaškiu ir per jį 86:84 (16:29, 19:16, 25:15, 15:15, 11:9) palaužė Izraelio komandą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė.

Sirgaliai rungtynių pabaigoje stebėjo intriguojančią kovą. Likus žaisti porą minučių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos L.Eliyahu dvitaškiu išlygino rezultatą (70:70). L.Eliahu vėliau padidino skirtumą iki 73:70. Bosniai nepasidavė ir likus žaisti 8 sekundes N.Gordičius stojo prie baudų metimo linijos. Jis pataikė vieną metimą iš dviejų – 71:73.

Po sekundės baudas metė D.Fischeris. Jis irgi pataikė vieną metimą – 74:71.Likus žaisti 6 sekundes A.Renfroe metė du baudų metimus, bet pataikė vos kartą – 72:74.

Izraelio rinktinė paprašė minutės pertraukėlės. Po jos D.Fisheris vėl metė baudas, bet ir vėl pataikė vos kartą – 72:75. O tada E.Kikanovičius atliko fantastišką tritaškį metimą ir išplėšė pratęsimą (75:75).

Per pratęsimą komandos žaidė taškas į tašką. Likus rungtyniauti 1 minutę ir 46 sekundes po N.Gordičiaus metimo rezultatas buvo 82:82. Komandos dar apsikeitė taškais, o bosnių didvyriu tapo E.Kikanovičius. Būtent jis sugebėjo pataikyti dvitaškį paskutinę sekundę – 86:84.