Po skandalų – per silpni: Rusija pralaimėjo ir Suomijai

Rusijos krepšinio rinktinė moka už skandalus savo krepšinio federacijoje. Europos krepšinio čempionate pirmadienį Rusija patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą iš tiek pat galimų. Šįkart Rusijos krepšininkus 81:79 (16:20, 20:18, 27:26, 18:15) nugalėjo Suomijos rinktinė.

Rusai ir suomiai suremė ginklus.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Sep 7, 2015, 3:08 PM, atnaujinta Oct 17, 2017, 1:55 AM

.Iki mačo pabaigos likus žaisti 1 minutę ir 47 sekundes S.Salinas baudų metimais išlygino rezultatą – 79:79. Tuomet Suomiai turėjo daugiau progų – P.Koponenas prametė tritaškį, atkovojo kamuolį puolime ir tada nepataikė dvitaškio.

Net ir tada G.Lee atkovojo kamuolį puolime, jį perdavė P.Koponenui, bet šis ir vėl neaptaikė.Likus žaisti minutę J.Vialcevas prametė dvitaškį.

Galiausiai komandos apsikeitė dar netaiklių metimų serija, bet likus žaisti 3 sekundes P.Koponenas pataikė lemiamą dvitaškį – 81:79.Rusija anksčiau 73:76 pralaimėjo Izraelio komandai bei 79:82 – lenkams.