Australo vedamas „Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę

Sezonui besirengianti Kauno „Žalgirio“ komanda sužaidė trečiąsias draugiškas rungtynes. Penkių pagrindinės komandos krepšininkų ir jaunimo lydinys ketvirtadienį Klaipėdoje nugalėjo Ventspilio „Ventspils“ ekipą 75:58 (8:14, 16:15, 27:12, 24:17).

B.Motumas pelnė 17 taškų.<br>Mindaugo Kulbio nuotr.

zalgiris.lt

Sep 10, 2015, 5:31 PM, atnaujinta Oct 16, 2017, 12:14 PM

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Rungtynes pradėjo toks starto penketas: Olivier Hanlanas, Martynas Pocius, Edgaras Ulanovas, Regimantas Miniotas, Martynas Echodas. Mačo pradžia nieko blogo nežadėjo – po M.Pociaus 4 taškų ir O.Hanlano dvitaškio „Žalgiris“ pirmavo 6:5. Tačiau netrukus 5 minučių atkarpą „Ventspils“ laimėjo 9:0 ir tik Brocko Motumo baudų metimai pirmojo kėlinio pabaigoje švelnino rezultatą 8:14.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgirio“ duobė dar pagilėjo – 8:20. E.Ulanovo dvitaškis su pražanga bei jo ir M.Pociaus tritaškiai pagaliau išjudino kauniečių puolimą – 17:24. Iki antrojo kėlinio pabaigos M.Echodas ir R.Miniotas pelnė po dvitaškį, tolimą šūvį pridėjo B.Motumas ir skirtumas sumenko iki 5 taškų – 24:29.

Iškart po didžiosios pertraukos „Ventspils“ kurį laiką dar turėjo iniciatyvą savo rankose. Nepaisant B.Motumo keturių taškų ir Lauryno Biručio dvitaškio, 24-ąją minutę latviai pirmavo 31:39.

Tačiau tada žalgiriečiai sukaustė varžovus savo gynybos gniaužtuose, o patys įjungė toliašaudę artileriją. B.Motumas smeigė du tritaškius, po vieną pridėjo Kristupas Žemaitis ir R.Miniotas, 4 taškus spurto 20:2 metu pelnė L.Birutis ir po trečiojo kėlinio „Žalgiris“ jau buvo priekyje 51:41.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai toliau rungtyniavo užtikrintai. Pirmuosius taškus pelnė Martynas Varnas, Vytenis Lipkevičius ne tik surinko 4 taškus, bet ir dalino rezultatyvius perdavimus.

Po O.Hanlano keturių taškų iš eilės „Žalgiris“ pirmavo 67:56. Taip pat dar kartą pasižymėjo dublerių ekipos nariai M.Varnas, M.Echodas, R.Miniotas, o pergalę „Žalgiris“ šventė galutiniu rezultatu 75:58.

„Žalgiris“: B.Motumas 17 (3/4 trit.), E.Ulanovas 11, M.Varnas 8, M.Pocius 7, R.Miniotas 7, O.Hanlanas 6, L.Birutis 6 (2 blk.), M.Echodas 6, V.Lipkevičius 4 (4 rez. perd.), K.Žemaitis 3, M.Sajus 0, P.Valinskas 0.

„Ventspils“: M.Gulbis 11 (5 atk. kam.), A.Selakovs 8, A.Ate 7.