Namų sienos nepadėjo: Vokietija neišgyveno mirtininkų grupėje

Vokietijos krepšinio rinktinė turėjo idealią progą išplėšti pratęsimą, tačiau Dennisas Schroderis prametė baudos metimą ir jo vedama rinktinė baigė pasirodymą Europos pirmenybėse. Vokietija po dramatiškos kovos 76:77 (20:18, 18:23, 10:19, 28:17) nusileido Ispanijai.

AFP/Scanpix nuotr.

Sep 10, 2015, 8:44 PM, atnaujinta Oct 16, 2017, 11:13 AM

Viso mačo metu vyko atkakli kova, tačiau įpusėjus trečiam kėliniui Ispanija pradėjo tolti, kol galiausiai įgijo 13 taškų pranašumą.

Savų sirgalių palaikomi vokiečiai susiėmė ir taiklių tritaškių ir individualaus D.Schroderio meistriškumo dėka ėmė artėti.

Mačas kulminaciją pasiekė, kai likus trims sekundėms ispanai prasižengė, o D.Schroderis paleido kamuolį iš tritaškio. Teisėjai skyrė tris baudos metimus ir suteikė vokiečiams šansą išlyginti rezultatą. Tačiau įžaidėjas pataikė pirmus du metimus, o trečias buvo netikslus.

Ispanams ši pergalė atvėrė duris į kitą etapą, o vokiečiai grupėje liko penkti.

Vokietija: Dennisas Schroderis 26 (7 rez. perd.), Maodo Lo 14, Dirkas Nowitzki 10.

Ispanija: Sergio Rodriguezas 19, Pau Gasolis 16 (11 atk. kam.), Sergio Llullas 14.