„Žalgiris“ po pratęsimo turėjo pripažinti „Chimki“ jėgą

P.Jankūnas į Maskvos srities ekipos krepšį įmetė 15 taškų.<br>P.Mantauto nuotr.

2015-09-29 21:34, atnaujinta 2017-10-12 18:57

Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda antradienį namų arenoje sužaidė draugiškas rungtynes su Rimo Kurtinaičio vadovaujama rusų Maskvos srities „Chimki“ ekipa. Pergalę šiose kontrolinėse rungtynėse po pratęsimo 86:83 (26:20, 12:10, 16:22, 18:20, 14:11) šventė „Chimki“.

R.Kurtinaičio vedama Rusijos vicečempionų ekipa ir šių metų Eurolygos turnyro dalyvė visus keturis kėlinius diktavo savo sąlygas – po dviejų kėlinių maskviečiai pirmavo 38:30, po trijų – 54:52, o per paskutinį ketvirtį kauniečiai sugebėjo išlyginti mačo eigą ir komandos po 40 min. buvo įmetusios po 72 taškus. Tad buvo žaidžiamos papildomos penkio minutės.

Jo pradžioje žingsneliu priekyje buvo „Žalgiris“, kai keturias baudas sumetė P.Jankūnas bei perimtą kamuolį dviem taškais pavertė M.Kalnietis – 78:74.

Rezultatui persverti svečiams užteko dviejų atakų, bet likus žaisti minutę rezultatą lygino R.Javtokas – 80:80. T.Rice'as į tai atsakė keturiomis taikliomis baudomis, kitoje aikštės pusėje tritaškį pataikė R.Seibutis, bet Aleksejaus Švedo du baudų metimai laiko paskutinei „Žalgirio“ atakai beveik nepaliko – 83:86.

Kauno ekipai 16 taškų pelnė Robertas Javtokas, po 15 surinko Ianas Vougioukas (7 atk. kam.) ir Paulius Jankūnas (7 atk. kam.), 13 taškų – Renaldas Seibutis, 7 – Mantas Kalnietis (5 rez. perd.), 6 pridėjo Brockas Motumas.

„Chimki“ klube po 18 taškų surinko trys žaidėjai – Tyrese'as Rice'as (8 rez. perd., 0/5 tritašk.), Aleksejus Švedas (3/7 tritašk.) ir Paulas Davisas (11 atk. kam.).

Gyvai: G. Nausėda ir I. Šimonytė apie antrąjį prezidento rinkimų turą