NBA: Karaliaus asmenukė, K.Duranto grįžimas ir žalgiriečių kova

NBA ekipos toliau dėlioja artėjančio sezono planus – pasirengimo varžybose savo jėgas išbandė LeBrono Jameso vedama „Cleveland Cavaliers“, po aštuonių mėnesių pertraukos grįžęs Kevinas Durantas ir pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas Karlas-Anthony Townsas.

L.Jamesas buvo itin geros nuotaikos.<br>AP nuotr.
L.Jamesas buvo itin geros nuotaikos.
Debiutavo pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas.<br>AP ir AFP/Scanpix nuotr.
D.Blatto ekipa pralaimėjo.<br>AP ir AFP/Scanpix nuotr.
„Cavaliers“ rungtynes stebėjo ir Floydas Mayweatheris.<br>AP ir AFP/Scanpix nuotr.
R.Gay'us pelnė 30 taškų.<br>AP ir AFP/Scanpix nuotr.
Į aikštę grįžęs K.Durantas pelnė 15 taškų.<br>AP ir AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Oct 8, 2015, 10:52 AM, atnaujinta Oct 11, 2017, 10:27 AM

L.Jamesas buvo neįprastai netaiklus, o „Cavaliers“ pralaimėjo „Atlanta Hawks“ komandai 96:98 (23:25, 17:25, 26:17, 30:31).

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Sinsinatyje vykusiame mače L.Jamesas pelnė tik 8 taškus ir pataikė 3 iš 13 metimų. Tačiau tai nesugadino jo nuotaikos.

Rungtynių metu, laukdamas teisėjų sprendimo, griebė telefoną ir pasidarė asmenukę su sekretoriato darbuotojais ir fanais.

Dar labiau pasisekė jaunai gerbėjai, kuri vilkėjo krepšininko marškinėlius. Jis mergaitę pasikvietė ant atsarginių žaidėjų suolelio ir su ja stebėjo rungtynes. Vėliau krepšininkas ir su ja pasidarė asmenukę.

„Cavaliers“: J.R. Smithas 15, Timofejus Mozgovas 13.

„Hawks“: Jeffas Teague'as 17, Alas Horfordas 15.

K.Durantas grįžo pergalingai

„Oklahoma City Thunder“ pagaliau sulaukė savo lyderio Kevino Duranto. Aštuonis mėnesius dėl traumos nežaidęs krepšininkas padėjo komandai 122:99 (42:28, 21:18, 33:29, 26:14) sutriuškinti „Minnesota Timberwolves“ klubą.

K.Durantas aikštėje praleido 22 minutes ir pelnė 15 taškų. 27-erių metų 206 cm ūgio puolėjas pataikė 5 metimus iš 8 ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

Tačiau rungtynės buvo įdomios ir dėl kitos priežasties – debiutavo pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas K.Townsas.

„Timberwolves“ puolėjas per 28 minutes pelnė 18 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje. Jis pataikė 8 metimus iš 12, atkovojo penkis kamuolius ir blokavo du varžovų metimus.

„Thunder“: Serge‘as Ibaka 18, Enesas Kanteris 16, Kevinas Durantas 15, Russellas Westbrookas 14 (13 rez. perd.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas ir Gorgui Diengas po 18, Nemanja Bjelica 11.

Buvę žalgiriečiai neišsiskyrė

Akis į akį ikiseznoninėse rungtynėse susitiko du buvę Kauno „Žalgirio“ legionieriai – Jamesas Andersonas ir Sonny Weemsas.

Pergalę šventė S.Weemso atstovaujama „Phoenix Suns“ 107:100 (27:32, 25:21, 24:26, 26:19)

S.Weemsas nugalėtojams per 6 minutes pelnė 2 taškus (1/2 metimai), perėmė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

J.Andersonas aikštelėje praleido 18 minučių, tačiau taip pat pelnė tik 2 taškus (1/4 metimai).

„Suns“: T.J.Warrenas ir Jonas Leueras po 17, Brandonas Knightas 16.

„Kings“: Rudy Gay'us 30, DeMarcusas Cousinsas 15, Marco Belinelli 12.