NBA: J. Andersonas neranda vietos, „buliai“ nugalėjo „vilkus“

Buvusiam Kauno „Žalgirio“ legionieriui Jamesui Andersonui grįžimas į NBA klostosi ne taip, kaip tikėjosi krepšininkas. Ikisezoninėse rungtynėse amerikiečio „Sacramento Kings“ 94:90 (20:22, 31:20, 22:30, 21:18) nugalėjo „Portland Trail Blazers“, tačiau J.Andersonas savo šanso nesulaukė.

„Kings“ šventė dar vieną pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 11, 2015, 8:43 AM, atnaujinta Oct 10, 2017, 8:56 PM

J.Andersonas liko ant suolo trenerio sprendimu, o į trečią pergalę pasirengimo etape „karalius“ vedė Darrenas Collisonas, pelnęs 18 taškų ir DeMarcusas Cousinsas, surinkęs 16.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Italas Marco Bellineli pridėjo 11.

Portlando klubui CJ McCollumas pelnė 30 taškų.

Kitose rungtynėse „Chicago Bulls“ taškų lenktynėse 114:105 (34:16, 31:39, 24:22, 25:28) įveikė „Minnesota Timberwolves“ klubą.

„Bulls“ varžovus į nokdauną pasiuntė pirmajame kėlinyj, kurį laimėjo 34:16, tačiau jaunos Minesotos komandos tai nepalaužė – antrajame kėlinyje jie atsakė savo taškų lietumi ir skirtumą sumažino iki dešimties (55:65).

Tačiau arčiau savę Čikagos krepšininkai varžovų neprisileido ir iškovojo antrąją pergalę ikisezoninėse varžybose. „Timberwolves“ tai buvo antrasis pralaimėjimas – jie lieka be pergalių.

„Bulls“ ekipai E'Twaune'as Moore'as pelnė 18 taškų, Dougas McDermottas pridėjo 16. Ispanai Pau Gasolis ir Nikola Mirotičius surinko po aštuonis taškus.

„Timberwolves“ ekipoje išsiskyrė 18 taškų surinkęs Tyusas Jonesas ir po 13 pelnę Karlas Anthony-Townsas su Giorgu Diengu.