APF nuotr.
APF nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 12, 2015, 8:39 AM, atnaujinta Oct 10, 2017, 5:21 PM

Antrą pralaimėjimą NBA kontriolinių rungtynių cikle patyrė „Houston Rockets“ (1/2) ekipa, kuriai dėl traumos vis dar negali padėti lietuvis Donatas Motiejūnas. Hjustono komanda svaidė tritaškius, tačiau 119:123 (38:21, 33:32, 20:37, 28:33) pralaimėjo „Orlando Magic“ (2/2) krepšininkams. Antrajam kėliniui artėjant į pabaigą, „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas susidūrė su Evanu Fournier ir, susižeidęs dešinį kelį, paliko aikštelę bei į ją nebegrįžo.

Teigiama, kad „Rockets“ lyderis gali praleisti vieną dvikovą.

Hjustono klubas po pirmo kėlinio turėjo net 18 taškų persvarą, bet ją iššvaistė po didžiosios pertraukos, o lemiamo ketvirčio metu jau prasidėjo kova taškas į tašką, kol spurtavusi „Magic“ atritrūko 109:102 ir pergalės iš rankų nepaleido.

Hiustono ekipa šiose rungtynėse metė net 42 tritaškius, iš kurių pataikė 17 (40 proc.). Orlando klubas įmetė 13 tritaškių iš 24 (54 proc.).

„Rockets“: C.Breweris 20 (8/9 baudų metimai), M.Thorntonas 17 (5 atk. kam.), J.Hardenas 12, T.Ariza ir T.Lawsonas po 11. „Magic“: D.Marble‘as 21 (3/3 tritaškiai), E.Fournier 19 (5 atk. kam.), T.Harrisas 16, Ch.Frye‘us 14, M.Hezonja 13 (6 atk. kam.).