Mūšyje su CSKA R. Kurtinaitis buvo arti pergalės, bet neišlaikė

Rimas Kurtinaitis kartu su Maskvos srities „Chimki“ krepšininkais pademonstravo galingus raumenis Jungtinėje lygoje. Lietuvio treniruojama „Chimki“ komanda pirmadienį išvykoje susitiko su Rusijos krepšinio madas diktuojančia Maskvos CSKA ekipa ir metė šiai rimtą iššūkį, tačiau lemiamomis minutėmis R.Kurtinaičiui teko daug nervintis, o pergalę 100:93 (31:21, 28:26, 20:19, 21:27) šventė CSKA komanda.

R.Kurtinaičio komanda metė rimtą iššūkį CSKA ekipai.<br>V.Balkūno nuotr. iš archyvo

Oct 19, 2015, 8:57 PM, atnaujinta Oct 9, 2017, 2:07 AM

„Chimki“ krepšininkai pralaimėjo pirmuosius tris kėlinius, bet ketvirtajame surengė spurtą, po kurio CSKA pranašumas ištirpo. Kai po keturių minučių žaidimo T.Rice'as pataikė tritaškį, puikių sirgalių emocijų įsiūbuotas P.Koponenas nusprendė prisidėti, o tada M.Todorovičius baudos metimu išlygino rezultatą (84:84).

M.Teodosičius atsakė tritaškiu, tačiau T.Rice'ui parako nepritrūko ir šis vėl pataikė tritaškį (87:87). CSKA pavyko nutolti iki 93:87, bet likus žaisti pusantros minutės „Chimki“ skirtumą mažino iki 91:93.

R.Kurtinaitis paprašė minutės pertraukėlės, bet po jos sustabdyti CSKA krepšininkų nepavyko. Po M.Teodosičiaus taiklių baudų metimų P.Koponenas suklydo perduodamas kamuolį ir nors Maskvos klubas neišnaudojo progos, „Chimki“ nepavyko atrasti sprendimų.

CSKA galiausiai šventė pergalę 100:93.

CSKA komandoje N.de Colo pelnė 18 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.  M.Teodosičius pelnė 15 taškų. 14 pridėjo D.Nicholsas.

„Chimki“ ekipoje 21 tašką pelnė P.Koponenas, o T.Rice'as (7 rez. perd.) su P.Davisu – po 14.