D.Rose'as vedė „Bulls“ komandą į pergalę.<br>AP nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2015-11-06 07:06, atnaujinta 2017-10-05 14:25

Jonas Valančiūnas vos dieną prieš su „Toronto Raptors“ prispaudė „Oklahoma City Thunder“ komandą ir privertė ją pralaimėti, o naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Kevinas Durantas ir Russellas Westbrookas vėl aikštę paliko nelaimingi.

Vieni rimčiausių kandidatų į NBA čempionų titulą „Thunder“ krepšininkai išvykoje 98:104 (28:25, 22:32, 23:19, 25:28) pralaimėjo „Chicago Bulls“ komandai ir atsigavusiam jos lyderiui Derrickui Rose'ui.

Būtent traumų pastaruosius metus kamuojamas pirmasis 2008 metų NBA naujokų biržos šaukimas neleido „Thunder“ iškovoti pergalės, kai svečiai perlaužė rezultatą ir išsiveržė į priekį. Tiesa, nba.com pabrėžė, kad klausimas, ar jis dar galės žaisti it MVP – išlieka klausimu.

D.Rose'as pelnė 29 taškus, o jam talkino Jimmy Butleris, pridėjęs 26. „Bulls“ tai buvo ketvirtoji pergalė per šešis mačus, o „Thunder“ – trečiasis pralaimėjimas per šešerias rungtynes. Beje, „Thunder“ pralaimėjo tris mačus iš eilės.

„Bulls“ ketvirtajame kėlinyje iššvaistė 10 taškų pranašumą. Likus žaisti 5 minutes „Thunder“ spėjo išlyginti rezultatą, bet D.Rose'as per paskutines pusantros minutės pelnė 10 taškų ir šventė pergalę.

„Thunder“ komandai nepadėjo ir 33 taškus pelnęs K.Durantas, ar 8 kamuolius atkovojęs, 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs R.Westbrookas, kuris surinko 20 taškų.

Kiti rezultatai:

„Minnesota Timberwolves“ – „Miami Heat“ 84:96 (15:22, 24:27, 22:24, 23:23)

„Dallas Mavericks“ – „Utah Jazz“ 94:108 (23:27, 30:27, 14:24, 27:30)

„Denver Nuggets“ – „Utah Jazz“ 84:96 (24:19, 18:21, 22:25, 20:31)

„Portland Trail Blazers“ – „Memphis Grizzlies“ 115:96 (18:23, 32:23, 40:25, 25:25)