Eurolyga: „Panathinaikos“ krito Lenkijoje, „Unicaja“ neklumpa

„Panathinaikos“ treneriui A.Džordževičiui kol kas nesaldi sezono pradžia<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo
Krasnodaro krepšininkai neklumpa.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo
Mindaugas Kuzminskas<br>APF nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2015-11-06 19:50, atnaujinta 2017-10-05 11:38

Eurolygos turnyre penktadienį žaidžiami penki ketvirtojo turo mačai, iš kurių net trys – C grupėje.

„Unicaja“ neklumpa

Toliau nepralaimi Malagos „Unicaja“ su M.Kuzminsku – Ispanijos klubas 80:62 (20:16, 16:21, 24:7, 20:18) nugalėjo pergalės skonio vis dar nepajutusią Sasario „Dinamo“ ekipą.Lemtingu komandoms tapo trečiasis kėlinys, per kurį Malagos komanda varžovams leido įmesti 7 taškus, pati pelnė 24 ir pabėgo į priekį.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kuzminskas jau antrąją mačo minutę smeigė tritaškį, tačiau jam tai buvo kol kas kukliausios rungtynės Eurolygoje.

Lietuvis per p21 žaidimo minutę pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 3/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, perėmė vieną ir suklydo du kartus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė 19 taškų pelnęs R.Hendrixas (7 atk. kam.), W.Thomasas 14 ir E.Jacksonas.

Komandai iš Italijos tik du žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių – M.Haynesas įmetė 18, R.Stipcevičius 12.

Sensacija Lenkijoje

Kitose C grupės rungtynėse užfiskuotas netikėtumas.

Serbų krepšinio legendos A.Džordževičiaus treniruojamas Atėnų „Panathinaikos“ sklaudžiai krito Lenkijoje. Graikijos superklubas sensacingai 68:71 (15:19, 18:21, 16:17, 19:14) pralaimėjo C grupės autsaiderei Zelionos Goros „Stelmet“ komandai, kuri Eurolygoje iškovojo pirmąją pergalę.

„Panathinaikos“ visą mačą vijosi šeimininkus, likus dviem minutėms iki pabaigos buvo išlyginęs rezultatą, tačiau Lenkijos atstovai Eurolygoje lemiamu momentu nepalūžo.

„Panathinaikos“ krepšininkai turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet paskutinės atakos metu du tritaškiai skriejo pro šalį. Koją svečiams pakišo ir netaiklūs baudų metimai – jų A.Džordževičiaus vyrai pataikė tik 13 iš 25 (52 proc.).

Nugalėtojams M.Ponitka pelnė 13 taškų, D.Borovnjakas (7 atk. kam.) 12, Sz.Szewczykas 8, J.R.Reynoldsas ir L.Koszarekas po 7.

Jau trečią kartą suklupusiam „Panathinaikos“ klubui J.Feldeine'as įmetė 15 taškų, S.Pavlovičius (6 atk. kam., 4 per. kam.) 11, O.Kuzmičius 10.

Be pralaimėjimų

Be pralaimėjimų toliau žengia Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas, namie 72:53 (17:21, 13:14, 22:7, 20:11) nugalėjęs svečius iš Turkijos – Izmyro „Pinar Karsiyaka“ krepšininkus.

Šie pirmavo po dviejų kėlinių, tačiau po didžiosios pertraukos beviltiškai įstrigo šeimininkų gynyboje – per trečiąjį kėlinį Izmyro komanda sukrapštė vos 7 taškus, praleido 22 ir nesugrįžtamai atsiliko nuo „Lokomotiv“ ekipos.

Iš viso antrąją rungtynių pusę šeimininkai laimėjo net 42:18.

Nugalėtojams J.Voronovas ir M.Delaney (5 rez. perd., 9 išpr. praž.) pelnė 15 taškų, V.Claveras (6 atk. kam.) 13, A.Zubkovas ir K.Fesenka po 7.

Jau trečiąją nesėkmę patyrusiai Izmyro komandai J.Raglandas įmetė 15 taškų, C.Iversonas (6 atk. kam.) 13, J.Carteris 10, K.Gonlumas 7.

Belgrade – be intrigos

A grupėje užtikriną pergalę iškvojo Stambulo „Fenerbache“ klubas, išvykoje 74:60 (25:19, 20:12, 14:11, 15:18) Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Nugalėtojams P.Antičius (7 atk. kam.) pelnė 14 taškų, E.Udohas 12, J.Vesely ir B.Dixonas po 11, K.Sloukas 8.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausia žaidė V.Šimacas, pelnęs 13 taškų ir atovojęs 7 kamuolius, taip pat po 10 taškų surinkę R.Thompsonas ir M.Zirbesas.

Prie nepralaimėjusių komandų rato šiandien tikrai gali pasijungti ir Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjo Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ispanų Malagos „Unicaja“. D grupėje Malagos atstovai namie kovoja su dar pergalės džiaugsmo nepatyrusią Sassario „Dinamo“ ekipa.