Eurolygoje – fantastiškas Mindaugo Kuzminsko šou

M.Kuzminskas siautėjo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 13, 2015, 7:36 PM, atnaujinta Oct 4, 2017, 1:30 PM

Mindaugas Kuzminskas vėl įjungė savo taškų mašiną ir buvo vienas pagrindinių Malagos „Unicaja“ komandos pergalės kalvių Eurolygoje. Praėjus dienai po to, kai „Unicaja“ strategas Joanas Plaza piktinosi naująja Eurolygos sistema ir tuo, kad „Unicaja“ negavo A licencijos ir turi neįtikėtinai menką galimybę patekti į elitinį turnyrą kitą sezoną, ispano komanda tęsė mūšius.

„Unicaja“ penktadienį 86:78 (17:20, 25:23, 19:22, 25:13) Rusijoje nugalėjo Maskvos CSKA krepšininkus ir tapo D grupės lydere. „Unicaja“ laimėjo visus penkis mačus, o CSKA patyrė pirmąją nesėkmę. M.Kuzminskas žaidė 32 minutes ir pelnė 22 taškus (dvitaškiai: 6/7, tritaškiai: 3/5, baudų metimai: 1/1), atkovojo 4 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius.

Jis surinko 30 naudingumo balų ir pagal šią statistiką komandoje buvo geriausias. M.Kuzminskui šis skaičius – asmeninis rekordas.

Edwinas Jacksonas pelnė 24 taškus.

CSKA komandoje 17 taškų pelnė Cory Higginsas, Nando de Colo – 14, o Kyle'as Hinesas surinko 13 taškų.

Jonas tylėjo

Jona Mačiulis sužaidė labai blankiai, o Madrido „Real“ komanda A grupėje įsirašė trečiąjį pralaimėjimą. „Real“ netikėtai pralaimėjo autsaiderei Strasbūro SIG komandai. Ši pergalę šventė 93:86 (24:25, 27:19, 27:19, 15:23).

J.Mačiulis per 21 minutę pelnė vos vieną tašką, pataikydamas vieną baudos metimą iš dviejų. Jos prametė tris tritaškius, atkovojo kamuolį, padarė klaidą, perėmė kamuolį, dukart atliko rezultatyvų perdavimą.

„Real“ komandoje 21 tašką pelnė J.Tayloras, o S.Llullas surinko 20.

SIG komandoje L.Campbellas pelnė 23 taškus.

Penktadienio Eurolygos rezultatai:

A grupė

Strasbūro SIG – Madrido „Real“  93:86 (24:25, 27:19, 27:19, 15:23).

Stambulo „Fenerbahce“ – Maskvos srities „Chimki“ 88:83 (23:21, 26:20, 15:18, 24:24)

B grupė

Zagrebo „Cedevita“ – Vitorijos „Laboral Kutxa“ 76:67 (16:18, 15:19, 23:13, 22:17)