NBA: dar viena „Rockets“ nesėkmė ir Derricko Rose'o trauma

Antradienio naktį NBA lygoje sužaisti šeši susitikimai. Ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrė be Donato Motiejūno rungtyniaujanti „Houston Rockets“ (4/7) ekipa. Ji namuose 95:111 (28:24, 27:31, 13:32, 27:24) nusileido „Boston Celtics“ (6/4).

„Celtics“ patiesė „Rockets“.<br>AP nuotr.
„Bulls“ neteko D.Rose'o, bet trauma – nerimta. Čikagos ekipa laimėjo.<br>AP nuotr.
„Thunder“ krito Memfyje.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (25)

Nov 17, 2015, 6:32 AM, atnaujinta Oct 4, 2017, 4:10 AM

Dar antrajame rungtynių kėlinyje „Rockets“ sugebėjo įgyti penkiolikos taškų pranašumą, tačiau visą jį išvaistė – po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 55:55.

Trečiojo kėlinio pradžioje vyko įtemptą kova, tačiau „Celtics“ tritaškių pagalba surengė spurtą 15:0 ir pabėgo 85:68. Toliau skirtumas tik augo, o ketvirto kėlinio pradžioje jis pasiekė 25 taškų ribą.

Tai pirmas kartas nuo 2013 metų, kai „Rockets“ pralaimi tiek daug kartų iš eilės. Tada jie suklupo septynis sykius.

Po šio mačo Kevinas McHale'as pripažino, kad nejaučia, jog komanda atiduotų save visu šimtu procentų.

„Kartais atrodo, kad neatiduodame visko aikštėje. Jei kažkas nesiseka nukabiname galvas. Dar nežaidėme gero krepšinio šį sezoną“, – sakė jis.

Nugalėtojams Isaiah Thomasas pelnė 23, Avery Bradley 21, o Jae Crowderis 16 taškų.

„Rockets“ klubui Trevoras Ariza surinko 19, Jamesas Hardenas – 16 (0/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai).

D.Rose'o trauma

Drama Čikagoje pasibaigė septintąją „Bulls“ (7/3) pergales. „Buliai“ namie 96:95 (31:21, 22:24, 26:30, 17:20) įveikė „Indiana Pacers“ (6/5) krepšininkus.

„Bulls“ vienu metu pirmavo 49:35, tačiau „Pacers“ kantriai mažino atsilikimą.

Ketvirto kėlinio viduryje po Derricko Rose'o tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 88:80.

Tačiau netrukus D.Rose'as besiverždamas kryptelėjo koją ir turėjo palikti aikštę, į kurią nebegrįžo.

Tuo pasinaudojo „Pacers“, išlyginę rezultatą.

Lyderio vaidmenas tada ėmėsi Jimmy Butleris, pataikęs sudėtingą dvitaškį ir suteikęs „Bulls“ trijų taškų persvarą – 96:93.

Tada dvitaškį pataikė Monta Ellisas, „Bulls“ neužpuolė ir „Pacers“ turėjo penkias sekundes atsakui – tačiau tas pats J.Butleris blokavo Paulo George'o metimą. Indianos klubo lyderis reikalavo pražangos, bet išgirstas nebuvo.

D.Rose'as buvo rezultatyviausias „Bulls“ gretose – 23 taškai (7/16 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai). Po mačo jis teigė, kad trauma – nerimta.

„Mano čiurna kiek ištinusi, bet svarbiausia, kad išvengiau lūžių ar plyšimų. Viskas bus gerai“, – neabejojo gynėjas.

J.Butleris pridėjo 17 taškų.

„Pacers“ ekipoje P.George'as surinko 26, M.Ellisas – 20 taškų.

Klumpa be K.Duranto

„Oklahoma City Thunder“ (6/5) patyrė dar vieną nesėkmę, žaisdama be Kevino Duranto. Oklahomos krepšininkai Memfyje 114:122 (25:27, 27:31, 28:21, 34:43) pralaimėjo „Grizzlies“ (6/6).

„Grizzlies“ visą laiką buvo priekyje, tačiau trečiame kėlinyje šou surengė Russellas Westbrookas, pelnęs 17 atškų, o paskutinę kėlinio sekundę „Thunder“ sugebėjo išsiveržti į priekį 80:79.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos pamiršo gynybą, o „Thunder“ skaudžiai baudė neseniai mainų būdu Memfyje atsidūręs Mario Chalmersas – jis siuntė vieną tritaškį po kito. Tuo pačiu atsakė ir R.Westbrookas, tačiau galiausiai „Grizzlies“ buvo stipresni.

M.Chalmersas, pakilęs nuo suolo surinko 29 taškus, Mike'as Conley pridėjo 22, Jeffas Greenas 20, Marcas Gasolis – 17.

„Thunder“ ekipoje 40 surinko R.Westbrookas, taip atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų. 18 taškų surinko Serge'as Ibaka.