Kšištofas Lavrinovičius – savaitės geriausias Europos taurėje

[[ge:lrytas:lrytas:2827757]]

K.Lavrinovičius titulą pasidalino su graiku.<br>M.Kulbio nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 19, 2015, 12:05 PM, atnaujinta Oct 3, 2017, 8:36 PM

36-erių metų 209 cm ūgio K. Lavrinovičius ketvirtadienį pelnė 28 taškus, sugriebė 3 (1 – puolime) kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo 7 varžovų pražangas, o Vilniaus „Lietuvos rytas“ išvykoje 103:92 nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) krepšininkus.

Per beveik 21 su puse minutės (21:17) vidurio puolėjas pataikė 3 tritaškius iš 4, 6 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 7 baudų metimus.

31-erių metų 210 cm ūgio L. Mavrokefalidis ketvirtadienį į varžovų krepšį įmetė 28 taškus, po krepšiais atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo, dusyk prasižengė ir privertė aikštės šeimininkus prasižengti 8 kartus, o jo Atėnų AEK (Graikija) klubas svečiuose 82:78 įveikė Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) ekipą.

Per 38 žaidimo minutes (37:51) vidurio puolėjas iš Graikijos prametė abu tritaškius, pataikė 10 dvitaškių iš 17 bei realizavo visus 8 baudų metimus.

Tiesa, šeštajame ture du krepšininkai surinko daugiau naudingumo balų, tačiau jų klubai patyrė nesėkmes – tai 42 balus surinkęs 24-erių metų 183 cm ūgio amerikietis D.J. Cooperis (Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“, Rusija) ir 39 balus surinkęs 27-erių metų 188 cm ūgio amerikietis Errickas McCollumas, kurio Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) komanda namuose 76:82 nusileido Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams.

36 naudingumo balus taip pat surinko ir 24-erių metų 193 cm ūgio amerikietis Nate'as Woltersas, atstovaujantis nesėkmę ketvirtadienį patyrusiai Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) ekipai.