Moterų krepšinio rinktinė pralaimėjo ir atsidūrė ties bedugne

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė patyrė skaudų pralaimėjimą atrankos varžybose į 2017 metų Europos pirmenybes. Lietuvės Kėdainiuose 64:73 (9:11, 23:16, 14:19, 18:27) pralaimėjo Slovėnijos rinktinei ir patyrė antrąją nesėkmę.

E.Šulčiūtė pelnė 16 taškų.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

Nov 25, 2015, 9:00 PM, atnaujinta Oct 2, 2017, 7:18 PM

Savaitgalį lietuvės pralaimėjo ir latvėms, tad dabar atsidūrė trijų komandų A grupės apačioje.

Lietuvės pirmavo po dviejų kėlinių, o kevtvirtojo kėlinio pradžioje dar buvo priekyje. Tačiau nuolat klydusios krepšininkės dovanojo progas slovėnėms, kurios netruko pabėgti septyniais taškais.

Po kelių minučių varžovės jau džiaugėsi saugia persvara – 71:61, kurią išlaikė iki mačo pabaigos.

Mūsiškes, kaip ir Latvijoje, žudė klaidos. Lietuvės suklydo net 27 kartus. Latvijoje jos kamuolį prarado 32 kartus.

Lietuva: Eglė Šulčiūtė 16, Gabrielė Gutkauskaitė 11, Kamilė Nacickaitė 10, Gintarė Petronytė 8 (9 atk. kam.), Santa Okockytė 8, Vita Kuktienė 7, Marina Solopova 4.

Slovėnija: Maja Erkič 19, Teja Oblak 16, Eva Liseč 12.