NBA: Jamesas Hardenas išlaisvino žvėrį, o latvis vėl liko tylus

K.Porzingiui suspindėti prieš „Heat“ komandą nepavyko.<br>AP nuotr.
S.Curry ir vėl žaidė nuostabiai.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Nov 28, 2015, 7:25 AM, atnaujinta Oct 2, 2017, 10:28 AM

Houston Rockets“ išnaudojo šansą nutraukti pralaimėjimų seriją, „Golden State Warriors“ pagerino sau priklausantį NBA rekordą, Kevinas Durantas siautėjo, Russellui Westbrookui buvo „išeiginė“, o latvis Kristapas Porzingis ir vėl aikštę paliko nuleidęs galvą.

Lrytas.lt pristato naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusį NBA veiksmą.

Vos įveikė autsaiderius

Jamesas Hardenas ėmėsi iniciatyvos ir leido Donato Motiejūno atstovaujamai „Houston Rockets“ (6/10) ekipai džiaugtis pergale po trijų iš eilės pralaimėjimų. Proga pergalei buvo geriausia, kokią tik galėjo pasiūlyti šio sezono NBA. Tiesa, ją teko išvargti. D.Motiejūnas vis dar nežaidė.

„Rockets“ savo aikštėje 116:114 (30:19, 26:30, 35:31, 24:34) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ komandą ir sudaužė šios ekipos svajonę iškovoti pirmąją pergalę. „76ers“ ekipa jau pralaimėjo 17 NBA rungtynių ir panašu, kad neišvengs praėjusio sezono kreivės. „76ers“ dabar trūksta tik vieno pralaimėjimo, kad pasiektų blogiausią NBA startą.

Jis priklauso „New Jersey Nets“ klubui.

J.Hardenas pelnė 50 taškų (dvitaškiai: 8/16, tritaškiai: 6/12, baudų metimai: 16/20), atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei padarė 9 klaidas.

„Buvau puolimo režime. Mečiau ir buvau agresyvus“, – sakė J.Hardenas.

Pergalę „Rockets“ šventė po baudų metimo maratono, kuriame dalyvavo J.Hardenas. Likus žaisti 32 sekundėms jis pataikė abu baudų metimus, tačiau vėliau prie linijos stojo dukart ir abu kartus prametė po vieną metimą.

Bet „76ers“ neišnaudojo savo progos. Likus žaisti 3 sekundes Robertas Covingtonas metė baudas. Pirmąjį metimą pataikė, o antrasis skriejo pro šalį. Prieš tai du iš trijų baudų metimų pataikė Hollisas Thompsonas.

„76ers“ komandoje R.Covingtonas pelnė 28 taškus, o I.Canaanas – 23.

„Rockets“ ekipoje 13 taškų pelnė C.Capela, atkovojęs 10 kamuolių.

Ir toliau nenugalimi

„Golden State Warriors“ komanda ir toliau išlieka nepralaiminti. Anksčiau geriausią NBA startą pasiekusi „Warriors“ ekipa pratęsė seriją iki 17. Šiose rungtynėse Stephenas Curry per tris kėlinius pelnė 41 tašką, Draymondas Greenas užfiksavo trigubą dviženklį, o „Warriors“ išvykoje 135:116 (44:27, 31:30, 28:24, 32:35) nugalėjo „Phoenix Suns“ (7-9) ekipą.

„Warriors“ taip pat pasiekė savo klubo rekordą – pataikė 22 tritaškius iš 38 bandymų. Pritrūko vos vieno taiklaus metimo iki lygos rekordo.

S.Curry pataikė 9 tritaškius iš 16. Šį sezoną jis jau penktąjį kartą pasiekė 40 taškų ribą. Per karjerą jis tai padarė 14 kartų.

D.Greenas pelnė 14 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Warriors“ komandoje septyni krepšininkai pataikė bent po vieną tritaškį.

Šiose rungtynėse pirmajame kėlinyje prarado pagrindinį „centrą“ Tysoną Chandlerį. „Warriors“ starto puolėjas Harrisonas Barnesas trečiajame kėlinyje susižeidė čiurną.

„Suns“ komandoje 28 taškus pelnė T.Warrenas.

Prastas vakaras

Oklahoma City Thunder“ (11-6) pademonstravo, kodėl daug moka savo abiem žvaigždėm. K.Durantas ir vėl nuėmė pagrindinį svorį nuo R.Westbrooko pečių, kuriam vakaras nebuvo malonus, pelnė 34 taškus, atkovojo 13 kamuolių, o „Thunder“ 103:87 (29:31, 19:24, 28:16, 27:16) namuose nugalėjo „Detroit Pistons“ (8-8) krepšininkus.

Keturiolika taškų K.Durantas pelnė trečiajame kėlinyje ir taip padėjo „Thunder“ ekipai įtvirtinti save aukščiau varžovų.

„Jis agresyvus, pataikė metimus. Taip pat gerai žaidė gynyboje“, – sakė „Thunder“ gynėjas Dionas Waitersas, paprašytas pakomentuoti K.Duranto žaidimą.

R.Westbrookas pelnė 14 taškų ir padarė 11 klaidų. Jis pataikė 5 metimus iš 14 ir aštuntąjį kartą per 524 reguliariojo sezono mačus išsibaudavo.

„Pistons“ komandoje po 15 taškų pelnė A.Drummondas ir R.Jacksonas.

Latvis ir vėl tylus

„Miami Heat“ uraganas nušlavė „New York Knicks“ krepšininkus. „Heat“ užčiaupė „Knicks“ lyderius ir šventė pergalę išvykoje 97:78 (26:27, 24:22, 24:14, 23:15).

Starto penkete mačą pradėjęs Geraldas Greenas pelnė 25 taškus, Chrisas Boshas pridėjo 20, o Dwyane'as Wade'as – 17.

D.Greenui pavyko sulaikyti ir „Knicks“ žvaigždė Carmelo Anthony, kuris nepataikė paskutinių savo aštuonių metimų per tris kėlinius. C.Anthony ir Latvijos talentas K.Porzingis pelnė po 11 taškų.