NBA: Jonas Valančiūnas – ant suolo, „Spurs“ tęsia rekordinį žygį

Jonas Valančiūnas nežaidė dėl traumos, „Toronto Raptors“ leido pailsėti DeMarui DeRozanui ir vis tiek šventė pergalę, o „San Antonio Spurs“ kitose rungtynėse pratęsė savo rekordą.

J.Valančiūnas dėl atsargumo šįkart sėdėjo ant suolo.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Raptors“ ir „Bucks“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2016-03-16 06:15, atnaujinta 2017-06-01 15:11

Leido pailsėti

J.Valančiūnas šį sezoną praleido jau 18-as rungtynes ir vėl tai nutiko dėl kairės rankos bevardžio piršto sužeidimo. Šįkart tyrimai parodė, kad lietuvis per pirmadienio rungtynes nepatyrė rimtos traumos, bet „Raptors“ jį dar laikė ant suolo, o starto penkete atsidūrė į gynybą orientuotas Bismackas Biyombo.

„Raptors“ išvykoje 107:89 (22:28, 30:21, 29:17, 26:23) nugalėjo „Milwaukee Bucks“, nors ant suolo visą laiką praleido rezultatyviausias komandos žaidėjas D.DeRozanas, o kitas lyderis Kyle'as Lowry žaidė mažiau nei įprasta.

Ketvirtajame kėlinyje pailsėti prisėdęs K.Lowry pelnė 25 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o šansą gavęs naujokas Normanas Powellas surinko 17 taškų.

B.Biyombo pelnė 12 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir blokavo du svarbius metimus trečiajame kėlinyje.

J.Valančiūnas ant suolo liko dėl atsargumo, nes „Raptors“ puikiai pamena, kaip skaudu buvo žaisti be Lietuvos rinktinės centro, kai šis dėl bevardžio piršto lūžio praleido 17 rungtynių.

Giannis Antetokounmpo „Bucks“ komandoje pelnė 18 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tęsia seriją

Kawhi Leonardas pelnė 20 taškų, o „San Antonio Spurs“ savo aikštėje 108:87 (19:21, 29:23, 23:26, 37:17) sutriuškino „Los Angeles Clippers“ ekipą ir pratęsė antrą pagal ilgumą namų pergalių seriją nuo sezono pradžios NBA istorijoje.

„Spurs“ laimėjo jau 33-ąsias namų rungtynes šį sezoną ir išlygino 1995-1996 metais „Orlando Magic“ pasiektą rekordą.

LaMarcusas Aldridge'as prie to prisidėjo 17 taškų.

„Clippers“ ir toliau žaidė be Blake'o Griffino ir neturėjo traumą patyrusio Paulo Pierce'o. Svečiams atsarginių suolelis padėjo mažai, palyginus su tuo, ką pasiūlė „Spurs“ atsarginiai.

Pastarieji „Clippers“ atsarginius pranoko 51:20.

Chrisas Paulas „Clippers“ komandoje pelnė 22 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.