Kobe Bryantui peties skausmas nesutrukdė pasiekti pergalės

Kobe Bryantas visai neseniai Tony Alleną vadino kiečiausiu gynėju, su kokiu jam teko susidurti per 20 metų trukusią NBA karjerą. Naktį iš antradienio į trečiadienį „Los Angeles Lakers“ ikona savo aikštėje vėl stojo prieš jį.

K.Bryantas prie pergalės pridėjo 20 taškų, o trečiajame kėlinyje pelnė 12 iš jų.<br>AP nuotr.
„Lakers“ ir „Grizzlies“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2016-03-23 06:41, atnaujinta 2017-05-31 22:11

„Lakers“ šventė pergalę 107:100 (25:25, 23:22, 33:31, 26:22), kai namuose palaužė „Memphis Grizzlies“ komandą ir nutraukė keturių iš eilės nesėkmių seriją. Prasčiausia Vakarų konferencijos komanda taip užbaigė aštuonių iš eilės namų rungtynių seriją, per kurią iškovojo tris pergales.

K.Bryantas prie pergalės pridėjo 20 taškų, o trečiajame kėlinyje pelnė 12 iš jų. Bet NBA superžvaigždė ant suolo praleido paskutines 4 minutes. Jordanas Clarksonas prie pergalės pridėjo 22 taškus.

K.Bryantas prametė pirmuosius savo metimus, bet situaciją ėmė taisyti po didžiosios pertraukos. Kobe neslėpė, kad į dvikovą su „Grizzlies“ žengia jausdamas peties skausmą.

„Lakers“ rungtynes baigė be dviejų žaidėjų. Traumą patyrė D'Angelo Russellas, o Metta World Peace pernelyg audringai diskutavo su teisėjais ir buvo išvarytas.

„Grizzlies“ komandoje Tony Allenas pelnė 27 taškus. Jis pataikė visus savo dvylika metimų iš žaidimo. Zachas Randolphas ir Lance'as Stephensonas pridėjo po 16.

Rezultatai:

„Oklahoma City Thunder“ – „Houston Rockets“ 111:107 (28:27, 27:29, 23:31, 33:30)

„Brooklyn Nets“ – „Charlotte Hornets“ 100:105 (14:25, 22:21, 28:21, 36:38)

„New Orleans Pelicans“ – „Miami Heat“ 99:113 (21:35, 19:24, 33:27, 26:27)

„Los Angeles Lakers“ – „Memphis Grizzlies“ 107:100 (25:25, 23:22, 33:31, 26:22)