Donatui Motiejūnui rungtynės pasibaigė skaudžiu kritimu

„Houston Rockets“ ir „Utah Jazz“ ketvirtadienį Hjustone stojo į žūtbūtinį mūšį kovojant dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Dėl aštuntos vietos Vakarų konferencijoje kovojančių klubų akistatoje sėkmė šypsojosi svečiams – „Jazz“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę 89:87 (21:25, 13:24, 26:17, 29:21).

„Rockets“ vėl pralaimėjo.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Rockets“ vėl pralaimėjo.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Mar 24, 2016, 5:27 AM, atnaujinta May 31, 2017, 7:12 PM

„Jazz“ pergalę lėmė Derricko Favorso dėjimas į krepšį, likus žaisti 1,6 sekundės. „Rockets“ dar spėjo surengti ataką, tačiau Jameso Hardeno tolimas metimas tikslo nepasiekė.

25-erių 213 cm ūgio D.Motiejūnas per 18 minučių pelnė 9 taškus (1/5 dvit., 2/5 trit., 1/4 baud. met.), atkovojo tris kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir du kartus pažeidė taisykles.

Trečiam kėliniui artėjant link pabaigos D.Motiejūnas stabdydamas varžovą krito ant žemės ir skaudžiai nugara trenkėsi į krepšio konstrukciją.

Jis buvo pakeistas ir daugiau į aikštę negrįžo. Tačiau panašu, kad rimtų padarinių išvengė.

Po šios pergalės Jutos klubas pakilo į aštuntą vietą Vakarų konferencijoje, o „Rockets“ atsidūrė už atkrintamųjų varžybų borto.

Tai buvo antroji „Jazz“ pergalė iš eilės, o „Rockets“ suklupo trečią kartą iš eilės.

Pirmoje rungtynių pusėje Hjustono ekipa turėjo 18 taškų pranašumą, o trečio kėlinio pradžioje pirmavo 56:45, bet viską iššvaistė. „Jazz“ pirmą kartą į priekį išsiveržė žaisti likus keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos.

Tai buvo pirmoji „Jazz“ pergalė Hjustone po beveik ketverių metų pertraukos.

„Rockets“ klubui Jamesas Hardenas pelnė 26 taškus, „Jazz“ ekipai 22 surinko Gordanas Haywardas. Abu krepšininkai rungtyniauja nepaisydami traumų.