Še tau – galingasis „Cavaliers“ suskydo prieš autsaiderį

Daugiau nuotraukų (9)

2016-03-25 05:40, atnaujinta 2017-05-31 15:53

Kaip šveicariškas laikrodis veikęs „Cleveland Cavaliers“ mechanizmas užstrigo tuomet, kai atrodė, kad bėdų neturėtų būti. Vienintelio LeBrono Jameso tempiama Rytų konferencijos lyderė Klivlando (51/21) komanda netikėtai nusileido autsaiderei „Brooklyn Nets“ (20/51) ekipai 95:104 (23:26, 26:33, 34:21, 12:24).

LeBronas Jamesas per pirmuosius tris kėlinius pelnė 30 taškų, pataikęs 13 metimų iš 14, bet paskutiniame nepelnė nei vieno taško.

Likus žaisti kovoti šešias minutes „Cavaliers“ vis dar šiaip ne taip pirmavo 92:90. Tačiau tuomet „Nets“ kirto negailestingai – paskutinę mačo atkarpą šeimininkai laimėjo 14:0 ir įsirašė netikėtą pergalę.

„Mes nesvarbu, kaip ir kiek mes pataikėme metimų – tai nėra pagrindinė problema. Man svarbiausia, kokia kova vyko visas 48 minutes, o ji netenkino“, – sakė „Cavaliers“ ekipos treneris Tyronnas Lue.

Klivlando komanda į krepšį atakavo 44 proc. taiklumu ir iš toli prametė 28 tritaškius iš 38.

Prieš šį mačą „Nets“ pristatė savo naują aprangą, su kurią žais kitą sezoną NBA – ji yra aliuzija į 1972-1976 metus, kai „Nets“ žaidė mėlynai-raudonai-balta spalvomis.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30 (12/14 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), Kyrie Irvingas 13, Kevinas Love‘as 11 (12 atk. kam.).

„Nets“: Brookas Lopezas 22 (8/15 dvit., 6/8 baud.), Shane‘as Larkinas 16, Bojanas Bogdanovičius 12.

Tuo tarpu „New York Knicks“ (30/43) komanda su latviu Kristapu Porzingiu antrą kartą iš eilės nugalėjo dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojančią „Chicago Bulls“ (36/35) 106:94 (31:27, 22:18, 27:20, 26:29) Čikagos klubą.

„Mes norime laimėti kiekvieną mačą ir pasakyčiau, kad yra puiku, jeigu mūsų pergalės sutrukdytų varžovams patekti į atkrintamąsias kovas. Neatsisakome noro gadinti kitiems gyvenimą“, – po pergalės kalbėjo Derrickas Williamsas.

„Buliai“ po patirtų dviejų pralaimėjimų iš eilės nukrito į devintą Rytų konferencijos poziciją.

“Knicks“: Carmelo Anthony 26 (3/9 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam.), Kristapas Porzingis 19 (10 atk. kam.), Derrickas Williamsas 13, Jose Calderonas 12 (7 rez. perd.), Arronas Afflalo 11, Saša Vujačičius 9.

„Bulls“: Derrickas Rose‘as 30 (12/19 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud.), Jimmy Butleris 19, Tajus Gibsonas 10, Mike‘as Dunleavy 9, Nikola Mirotičius 8.