Dariaus Songailos šou Kauno lygoje: pusšimtis taškų

Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) mače 52 taškus į varžovų krepšį įsūdęs Darius Songaila privertė skėsčioti rankomis „Basement“ krepšininkus.

D.Songaila.<br>kkml.lt nuotr.

kkml.lt ir lrytas.lt inf.

Apr 12, 2016, 3:30 PM, atnaujinta May 29, 2017, 4:48 AM

Po pralaimėjimo 92:107 pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus asistentas kaip reikiant prisidėjo prie SK „Minbros“ pergalės antroje dvikovoje. Tik šešiese žaidę SK „Minbros“ krepšininkai 96:85 palaužė savojo lyderio neradusią „Basement“ ekipą ir pratęsė seriją dar vienerioms rungtynėms. SK „Minbra“ pergalės link stūmėsi antroje mačo pusėje. Laimėtas trečiasis kėlinys leido kontroliuoti situaciją aikštėje ir lemiamų minučių metu. Tuo tarpu prastai krepšį atakavę „Basement“ krepšininkai nesurado būdų palaužti varžovus. 38 metų 206 cm ūgio D.Songaila rūpestingai dirbo puolime – pelnė 52 taškus (8/10 baudų, 13/24 dvitaškių, 6/11 tritaškių) ir išprovokavo 11 pražangų. Taip pat atkovojo 14 ir perėmė 4 kamuolius bei surinko 58 naudingumo balus. Tai – geriausias šių metų KKML naujoko rezultatas.