NBA: netikėtas „Spurs“ namų košmaras ir „Pistons“ liūdesys

„Thunder“ ir „Spurs“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

Apr 13, 2016, 8:04 AM, atnaujinta May 29, 2017, 3:52 AM

San Antonio Spurs“ krepšininkai sulaukė netikėtos rimtos kovos paskutinėse reguliariojo sezono namų rungtynėse, bet Greggo Popovichiaus ekipa atlaikė šturmą. „Spurs“ tik po pratęsimo 102:98 (21:32, 22:21, 31:19, 19:21, 9:5) nugalėjo „Oklahoma City Thunder“ krepšininkus ir reguliariajame sezone laimėjo visus, išskyrus vieną, namų susitikimus.

Kawhi Leonardas 26 taškais prisidėjo prie „Spurs“ pergalės prieš išretėjusią „Thunder“ komandą ir įsirašė 40-ąją pergalę namuose iš 42 galimų. „Spurs“ išlygino 1985-1986 metais „Boston Celtics“ pasiektą rekordą.

„Tai viena legendinių komandų, turėjusių Larry Birtą, Keviną McHale'ą, Robertą Parrish. Labai šaunus rezultatas. Nebuvo lengva patirti vos vieną pralaimėjimą“, – sakė Tony Parkeris. Jis pelnė 20 taškų.

„Spurs“ namuose pralaimėjo tik magiškai rungtyniaujančiai „Golden State Warriors“ ekipai.

„Thunder“ treneris Billy Donovanas šįkart leido pailsėti savo žvaigždėms Kevinui Durantui, Russellui Westbrookui ir Serge'ui Ibakai.

„Thunder“ komandoje keturi žaidėjai pelnė po 17 taškų: Stevenas Adamsas, Dionas Waitersas, Cameronas Payne'as ir Enesas Kanteris. Pastarasis atkovojo 16 kamuolių, o C.Payne'as atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatai

„Indiana Pacers“ – „New York Knicks“ 102:80 (29:36, 24:18, 26:16, 23:20)

Paulas George'as ir George'as Hillas pelnė po 19 taškų, o „Pacers“ iškovojo paskutinę reguliariojo sezono namų pergalę. „Pacers“ per paskutines septynias trečiojo kėlinio minutes spurtavo 17:6 ir įgijo reikiamą pranašumą.

„Pacers“ komanda sužinojo, kad atkrintamosiose žais su „Toronto Raptors“ klubu.

„Knicks“ komandoje Derrickas Williamsas pelnė 21 tašką.

Detroit Pistons“ – „Miami Heat“ 93:99 (17:19, 33:31, 19:21, 24:28)

„Heat“ krepšininkams pergalė suteikė šansą laimėti Pietryčių divizioną ir gauti namų pranašumą pirmajame atkrintamųjų etape. Bet tam „Heat“ klubas privalės išvykoje nugalėti „Boston Celtics“ ekipą. „Pistons“ komandai pralaimėjimas lėmė varžovą atkrintamosiose. Aštuntojoje Rytų konferencijos vietoje įstrigusi Detroito komanda kovos su „Cleveland Cavaliers“.

Šiose rungtynėse Dwyane'as Wade'as startavo nesėkmingiausiai per visą dešimtmetį. Jis pirmajame kėlinyje taškų nepelnė beveik 8 minutes. Taip ilgia taškų nepelnęs jis buvo tik 2006 metų kovo 17 dieną. Iš viso jis pelnė 14 taškų.

„Toronto Raptors“ – „Philadelphia 76ers“ 122:98 (32:23, 23:38, 32:13, 35:24)

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną nuostabų mačą, kai pelnė 17 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. „Raptors“ tai buvo 12-oji pergalė iš eilės, šįkart leidusi suspindėti naujokui Normanui Powellui, surinkusiam 18 taškų.

Beje, J.Valančiūnas užfiksavo jau 22-ąjį sezono dvigubą dviženklį.

Po kitų mačų „Raptors“ sužinojo, kad atkrintamosiose žais su „Indiana Pacers“ krepšininkais.

„San Antonio Spurs“ – „Oklahoma City Thunder“ 102:98 (21:32, 22:21, 31:19, 19:21, 9:5) po pratęsimo

„Los Angeles Clippers“ – „Memphis Grizzlies“ 110:84 (29:22, 32:21, 23:21, 26:20)

Chrisas Paulas pelnė 12 taškų ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų, kai „Clippers“ pratęsė „Grizzlies“ krytį. „Grizzlies“ pralaimėjo devintąjį kartą per dešimt mačų ir dabar su „Mavericks“ kovoje dėl šeštosios Vakarų konferencijos vietos – lygiosios.“Grizzlies“ reguliarųjį sezoną baigs su „Golden State Warriors“, kur čempionai sieks NBA rekordo, o „Mavericks“ priims „Spurs“ ekipą.