Turkijoje M.Gecevičius pelnė 12, o D. Dulkys – 9 taškus

Keturioliktą pergalę Turkijos

M.Gecevičius<br>M.Kulbio nuotr.

Apr 16, 2016, 7:52 PM, atnaujinta May 28, 2017, 4:20 PM

Devintą pergalę iškovojo ir į dvyliktą vietą pakilo „Akin Čorap Yešilgiresun Bld.“ (9/17) komanda su Deividu Dulkiu, savo aikštėje 94:86 (21:24, 31:23, 20:17, 22:22) nugalėjusi penktojoje pozicijoje likusį Bandirmos „Banvit“ (15/11) penketuką.

Lietuvio indėlis į pergalę 9 taškai, 2 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys ir 4 pražangos. Per 18 su puse minutės (18:35) D. Dulkys pataikė 3 tritaškius metimus iš 6.

Aštuonioliktą nesėkmę patyrė keturioliktą vietą užimantis Martyno Gecevičiaus Ankaros „Rönesans TED Kolejliler“ (8/18) klubas, išvykoje 72:76 (20:27, 15:21, 24:5, 13:23) nusileidęs į penkioliktąją poziciją pakilusiai Ankaros „Turk Telekom“ (6/20) ekipai.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 12 taškų, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, syk suklydo bei 2 kartus prasižengė. Per nepilnas 29 minutes (28:49) M. Gecevičius prametė dvitaškį, pataikė 3 tritaškius iš 8 ir realizavo visus 3 baudų metimus iš 4.

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Stambulo „Anadolu Efes“ (21/4) krepšininkai.