NBA: „Spurs“ tiesiog tyčiojasi iš varžovų, „Hawks“ vėl laimėjo

Kyle'as Korveris smeigė penkis tritaškius ir „Boston Celtics“ nieko dėl to padaryti negalėjo, o „San Antonio Spurs“ krepšininkai kitoje arenoje vėl gynyba dusino „Memphis Grizzlies“ komandą.

„Spurs“ ir „Grizzlies“ dvikova.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Apr 20, 2016, 7:31 AM, atnaujinta May 28, 2017, 8:25 AM

Naktį iš antradienio į trečiadienį „Spurs“ ir „Atlanta Hawks“ komandos NBA atkrintamųjų pirmajame etape įsirašė po antrąją pergalę iš eilės ir serijoje pirmauja 2:0.

„San Antonio Spurs“ – „Memphis Grizzlies“ 94:68 (22:11, 27:24, 21:18, 24:15)

„Spurs“ nė karto nesivijo varžovų, o Greggas Popovichius ir vėl galėjo ketvirtajame kėlinyje leisti pailsėti lyderiams. Patty Millsas pelnė 16 taškų, o Kawhi Leonardas prie pergalės pridėjo 13.

LaMarcusas Aldridge'as surinko 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Jis ant suolo sėdėjo visą ketvirtąjį kėlinį. Prie jo prisijungė ir K.Leonardas bei Tony Parkeris, o Timas Duncanas ir Danny Greenas žaidė labai trumpai.

Pirmojoje kovoje „Grizzlies“ pasiekė klubo kėlinio antirezultatyvumo rekordą, tačiau dabar dar labiau nuleido kartelę. Šįkart ekipa per kėlinį surinko 11 taškų.

„Grizzlies“ krepšininkams itin trūksta traumą patyrusių Marco Gasolio ir Mike'o Conley. „Grizzlies“ komandoje Tony Allenas pelnė 12 taškų.

Serija keliasi į Memfį.

„Atlanta Hawks“ – „Boston Celtics“ 89:72 (24:7, 19:21, 18:18, 28:26)

K.Korveris nustūmė į šalį nesėkmingą atkrintamųjų startą ir jau per pirmąsias minutes sumetė keturis tritaškius, leidusius šeimininkams įgyti pribloškiantį 21 taško pranašumą. „Celtics“ pirmajame kėlinyje dar spėjo sušvelninti skirtumą, bet buvo mažai abejonių dėl „Hawks“ pergalės.

„Visi esame išdidūs, taip? Norėjau eiti ir žaisti geriau“, – sakė K.Korveris. Pirmajame mače jis prametė devynis iš dešimties metimų ir nepataikė visų septynių tritaškių.

Šįkart jis pelnė 17 taškų, pataikydamas 5 tritaškius iš 7 bei atkovodamas 7 kamuolius. 17 taškų nugalėtojų komandoje pelnė ir Alas Horfordas.

„Celtics“ žvaigždė Isaiah Thomasas buvo sustabdytas ir pelnė 16 taškų. Jis pataikė vos vieną tritaškį iš šešių. I.Thomasas iš viso pataikė 4 savo metimus iš 15. Pro šalį šaudė ir sužeistą Avery Bradley pakeitęs Marcusas Smartas.

Per 30 minučių jis pelnė 3 taškus (dvitaškiai: 0/5, tritaškiai: 1/6).

„Celtics“ per pirmąjį kėlinį sugebėjo pataikyti tik tris metimus iš 23. Komanda prametė šešis tritaškius. „Hawks“ per šią atkarpą blokavo šešis varžovų metimus.

Pasak STATS, anksčiau mažiausiai taškų per pirmąjį atkrintamųjų kėlinį yra pelniusi „Utah Jazz“ komanda, kuri 1988 metais surinko 6 taškus. Šį antirekordą 2010 metais pakartojo „Dallas Mavericks“.