Eurolyga: „Lokomotiv“ palaužė „Barcelona“ ir serijoje 2:2

Eurolygoje ketvirtadienį sprendėsi, ar atkrintamųjų varžybų maratonas baigsis Barselonoje, ar – kelsis į Rusijos Krasnodaro miestą. Vienintelė pora, kuriai prireikė daugiau kaip trijų mačų, buvo „Barcelona“ ir Krasnodaro „Lokomotiv“. Pirmąją dvikovą laimėję rusai, po to rungtynes savo aikštėje nusileido ispanams. Pastarieji sugebėjo persverti serijos rezultatą 2:1 savo aikštėje ir šiandien vyko ketvirtosios šių komandų rungtynės. „Barcelona“ po atkakios kovos, kurioje prireikė ir pratęsimo, nusileido „Lokomotiv“ 80:92 (19:21, 16:19, 19:11, 22:25, 4:16) ir serijos rezultatas tapo 2:2. Rusijos klubas sužlugdė katalonus per pratęsimą, įsūdęs net 3 tritaškius be atsako.

„Baecelona“ ir „Lokomotiv“ ekipos žaidė ketvirtąjį atkrintamųjų varžybų mačą.<br>AFP nuotr.

Apr 21, 2016, 10:34 PM, atnaujinta May 28, 2017, 2:19 AM

Nė vienai ekipai per du kėlinius nepavyko įgyti rimtesnę persvarą – po dviejų kėlinių pirmavo svečiai iš Rusijos. Trečiame kėlinyje jie sugebėjo įgyti didžiausią iki tol turėtą persvarą – 47:40. Tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkai atsitiesė, o po Juano Carlose Navarro tritaškio išsiveržė į priekį 54:51.

Ketvirtame kėlinyje katalonai dar pirmavo 63:60, bet tuomet apie iškritimą iš Eurolygos mąstantys rusai surengė spurtą 7:0 ir likus žaisti 4 min. pirmavo 67:64.

Priešpaskutinę kėlinio minutę „Lokomotiv“ vis dar buvo arčiau pergalės – 71:65. Likus žaisti 35 sek. Krasnodaro ekipa prametė metimą ir paliko laiką katalonams išlyginti rezultatą. Vis dėlto, „Lokomotiv“, nors S.Perperoglou metė tritaškį, prasižengė, o A.Tomičius įmetė du taškus.

Per likusį laiką komandos žaidė „baudų metimų karuselę“ ir rusai vieną prametė – 76:74. Likus 2 sek. J.C.Navarro įmetė dvitaškį ir išlygino rezultatą 76:76. „Lokomotiv“ nepataikė ir ekipos žaidė pratęsimą.

Per jį, likus grumtis 2,5 min., svečiai pataikė labai svarbius du tritaškius ir pabėgo 84:78. O kai paskutinę pratęsimo minutę Anthony Randolphas įsūdė dar vieną tritaškį – viskas buvo baigta – 89:78. Dvikova baigėsi rezultatu 92:80.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 19, Ante Tomičius 18, Stratosas Perperoglou 13, Tomašas Satoransky 10.

„Lokomotiv“: Anthony Randolphas 28, Victoras Claveras 17 (10 atk. kam.), Malcolmas Delaney 15, Chrisas Singletonas 14, Matthew Jannigas 10.

Paskutinės serijos rungtynės vyks balandžio 26 dieną Krasnodare.

Jau pirmadienį tapo aišku, kad viena akistata baigėsi itin greitai: Maskvos CSKA klubas triskart įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ ir greičiausiu keliu žengė į Eurolygos finalo ketvertą, kuris vyks Berlyne.

Savo šansu vykti į finalus antradienį taip pat pasinaudojo Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubas, taip pat sausu rezultatu 3:0 įveikęs Atėnų „Panathinaikos“. Eurolygos čempionas Madrido „Real“ klubas, svajojęs pakartoti triumfą turnyre, taip pat turėjo pripažinti varžovų pranašumą – galingasis Stambulo „Fenerbahce“ nepaliko šansų ir laimėjo seriją 3:0.

Tad po šios dienos mačų tapo aiški pirmoji Eurolygos finalo ketverto pusfinalio pora: savo santykius Vokietijos sostinėje aiškinsis „Laboral Kutxa“ ir „Fenarbahce“ ekipos.

Eurolygos atkrintamieji mačai:

Krasnodaro „Lokomotiv“ – „Barcelona“  92:80, po pratęsimo (66:61, 66:92, 70:82 serijos rezultatas 2:2).

Maskvos CSKA – Belgrado „Crvena Zvezda“ 78:71 (84:74, 77:76, serijos rezultatas 3:0).

Vitorijos „Laboral Kutxa“ – Atėnų „Panathinaikos“ 84:75 (84:68, 82:78 serijos rezultatas 3:0).

Stambulo „Fenerbahce“ – Madrido „Real“ 75:63 (75:69, 100:78 serijos rezultatas 3:0).