NBA: „Cavaliers“ tritaškių lietus ir tvirta L. Jameso stovėsena

LeBronas Jamesas jau pakuojasi lagaminus į Donatui Motiejūnui kirtusį motorų miestą, o „Guminis“ Dwyane'as Wade'as po malonios ribos pasiekimo irgi ruošiasi išvykai. „Cleveland Cavaliers“ išlygino NBA atkrintamųjų tritaškių rekordą ir šventė antrąją pergalę. Sėkmingai vėl sužaidė ir „Miami Heat“ klubas.

„Pistons“ ir „Cavaliers“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2016-04-21 07:42, atnaujinta 2017-05-28 04:52

„Cleveland Cavaliers“ – „Detroit Pistons“ 107:90 (23:28, 32:25, 27:15, 25:22)

„Cleveland Cavaliers“ pataikė net 20 tritaškių ir pasiekė, bet neperžengė rekordo, o didžiąją jų dalį atsiriekė J.R.Smithas. Antrąją serijos pergalę iš tiek pat galimų iškovoję NBA vicečempionai sėkmingai baigė pasirodymą savo aikštėje ir kelsis į motorų miestą, kur L.Jamesas tikisi pratęsti šou.

J.R.Smithas pelnė 21 tašką.

„Cavaliers“ žvaigždė į „Pistons“ krepšį šįkart sumetė 27 taškus, o „Cavaliers“ rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje, kai puolimas dirbo užtikrintai, o varžovai duso šeimininkų gynyboje.

„Cavaliers“ kėlinį laimėjo 27:15 ir nulėmė dvikovos baigtį, bet Klivlando klubas apie lengvą pergalę ir vėl kalbėti negalėjo. Specialistai mano, kad „Cavaliers“ teks rimtai pasistumdyti Detroite, jeigu nori sausai laimėti seriją.

Kyrie Irvingas „Cavaliers“ komandoje pelnė 22 taškus.

„Cavaliers“ pataikė 20 tritaškių iš 38. Komanda išlygino atkrintamųjų rekordą su „Golden State Warriors“ (2015 metais), „Dallas Mavericks“ (2011) ir „Seattle SuperSonics“ (1996).

„Pistons“ komandoje Andre Drummondas pelnė 20 taškų, o Reggie Jacksonas – 14. „Pistons“ klubui tai buvo dešimtasis iš eilės pralaimėjimas „Cavaliers“ komandai atkrintamosiose.

Šioje dvikovoje L.Jamesas ketvirtajame kėlinyje sulaukė Marcuso Morriso smūgio alkūne.

„Šioje serijoje nebuvo nė vieno nešvaraus žaidimo. Aš užtikrinsiu vyrukus, kad mes žaidžiame krepšinį, o visa kita – nereikšminga. Vaizdo įrašai nieko nereiškia. Taip, aš gavau smūgį, bet man viskas gerai. Vis dar stoviu“, – sakė L.Jamesas. „Miami Heat“ – „Charlotte Hornets“ 115:103 (29:29, 43:31, 19:18, 24;25)

D. Wade'as šimtąjį kartą peržengė 20 taškų ribą NBA atkrintamosiose, kai pelnė 28 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o jo komanda Rytų konferencijos pirmojo etapo serijoje su „Hornets“ išsiveržė 2:0. Hassanas Whiteside'as prie pergalės pridėjo 17 taškų, pataikęs visus savo aštuonis metimus iš žaidimo.

Goranas Dragičius pelnė 18 taškų, o Luolas Dengas – 16.

Kemba Walkeris „Hornets“ komandoje pelnė 29 taškus ir jam prireikė tiek pat metimų, kad pasiektų šį skaičių. Alfas Jeffersonas pelnė 25 taškus. „Hornets“ pralaimėjo jau dvyliktąsias NBA atkrintamųjų rungtynes iš eilės.

Serija keliasi į „Hornets“ stovyklą.

„Los Angeles Clippers“ – „Portland Trail Blazers“ 102:81 (22:17, 25:26, 20:18, 35:20)

„Clippers“ krepšininkai pademonstravo, kad turi rezervo, kai iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę. „Clippers“ serijoje pirmauja 2:0 ir dabar kelsis į varžovų stovyklą. Pirmąsias rungtynes Los Andželo komanda laimėjo 20 taškų skirtumu ir „Blazers“ antrajame mače nuveikti kažko geriau nepavyko.

Kol „Blazers“ tragiškai švaistė tritaškius (pataikė 5 tolimus metimus iš 6), „Clippers“ rinko taškus ir galiausiai šventė dar vieną pergalę, kuri nepalieka abejonių.

Chrisas Paulas „Clippers“ komandoje pelnė 25 taškus, o J.J.Redickas – 17. Vos 3 taškus surinko DeAndre Jordanas, bet jis atkovojo 18 kamuolių.

„Blazers“ komandoje Damianas Lillardas ir Masonas Plumlee surinko po 17 taškų. Pastarasis atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.