Po gėdingo kėlinio – „Barcelona“ atsisveikinimas su Eurolyga

Paaiškėjo visos Eurolygos pusfinalio komandos. Paskutinieji į traukinį įšoko Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai, kurie penktosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse savo aikštėje 81:67 (26:21, 24:18, 8:23, 23:5) nugalėjo „Barcelona“ komandą ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:2. „Lokomotiv“ taip toli Eurolygoje nužygiavo pirmąjį kartą.

„Lokomotiv“ žengė į kitą etapą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 26, 2016, 9:41 PM, atnaujinta May 27, 2017, 1:05 PM

„Lokomotiv“ pergalę šventė po nuostabaus ketvirtojo kėlinio, kai per penkias minutes surinko 23 taškus, o varžovams leido įmesti vos penkis.

„Lokomotiv“ komanda pusfinalyje žais su Maskvos CSKA krepšininkais. Kitame pusfinalyje žais Stambulo „Fenerbahce“ ir Vitorijos „Laboral Kutxa“ komandos.

„Final Four“ etapo dvikovos vyks gegužės 13-15 dienomis.

“Barcelona“ komandoje 13 taškų pelnė S.Perperoglou. 12 taškų pridėjo J.C.Navarro.

Tai – du vieninteliai „Barcelona“ žaidėjai, surinkę dviženklį taškų skaičių.

„Lokomotiv“ komandoje 17 taškų pelnė M.Delaney, o Ch.Singletonas atkovojo 12 kamuolių ir pelnė 16 taškų. R.Broekhoffas pridėjo 14 taškų, o M.Janningas pridėjo 10.