„Spurs“ genijaus pinklės tiesiog dusino „Thunder“ žvaigždes

„San Antonio Spurs“ krepšininkai užtikrinta pergale pradėjo Vakarų konferencijos pusfinalį. Antrajame NBA atkrintamųjų etape „Spurs“ nė karto neatsiliko ir galiausiai savo aikštėje 124:92 (43:20, 30:20, 32:26, 19:26) sutriuškino „Oklahoma City Thunder“ krepšininkus, kurie užistrigo stratego Greggo Popovichiaus žabangose.

K.Duranto reakcija per rungtynes.<br>AP nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

May 1, 2016, 7:54 AM, atnaujinta May 27, 2017, 1:30 AM

Šią pergalę „Spurs“ komandai nukalė LaMarcusas Aldridge'as, pelnęs 38 taškus. Kawhi Leonardas prisidėjo 25 taškais.

„Thunder“ komandai tai buvo itin nesėkmingos rungtynės, o G.Popovichius ketvirtajame kėlinyje galėjo leisti pailsėti starto penketo žaidėjams. „Spurs“ lemiamą kėlinį pradėjo turėdama 43 taškų pranašumą.

L.Aldridge'as per šią dvikovą parodė geriausią savo krepšinį šį sezoną. Jis netgi pataikė pirmąjį savo šių metų tritaškį.

L.Aldridge'as ir K.Leonardas pirmojoje pusėje kartu pelnė 45 taškus. Tai – keturiais daugiau nei visa „Thunder“ komanda.

„Spurs“ taip pat pakartojo atkrintamųjų klubo rekordą, kai per vieną ketvirtį pelnė 43 taškus.

„Spurs“ nuostabiai padirbėjo gynyboje. Serge'as Ibaka „Thunder“ ekipai pelnė 19 taškų, bet atkovojo vos du kamuolius. Kevinas Durantas surinko 16 taškų, o Rusellas Westbrookas – 14.

Abu žaidėjai kartu pataikė 11 metimų iš 34.

„Spurs“ ekipa atliko 39 rezultatyvius perdavimus, o tai – daugiau nei „Thunder“ sugebėjo iš žaidimo pataikyti metimų (35).

Rungtynes puikiai įliustravo epizodas, kai „Spurs“ pirmavo 17:6. Tuomet R.Westbrookas pažiūrėjo į savo trenerį Billy Donovaną, aiškiai norėdamas, kad šis prašytų pertraukėlės, tačiau strategas jam parodė, kad įžaidėjas turi pradėti derinį.

R.Westbrookas lėtai judėjo per aikštę, o situacija baigėsi „Thunder“ klaida bei K.Leonardo dėjimu. B.Donovanas tuomet paprašė pertraukėlės.

Antroji dvikova taip pat vyks „Spurs“ stovykloje. Ekipos susitiks naktį iš pirmadienio į antradienį.