Deividas Dulkys Turkijoje pelnė 13 taškų

D.Dulkys džiaugėsi pergale.<br>M.Astrausko nuotr.

May 1, 2016, 1:14 PM, atnaujinta May 27, 2017, 12:41 AM

Vienuoliktą pergalę Turkijos vyrų krepšinio lygos XXVIII turo rungtynėse iškovojo vienuoliktą vietą užimantis „Akin Čorap Yešilgiresun Bld.“ (11/17) klubas su Deividu Dulkiu, namuose 93:92 (21:24, 25:29, 19:23, 28:16) įveikęs aštuntojoje pozicijoje esančius „Demir Inšaat Buyučekmece“ (14 pergalių ir 14 pralaimėjimų) krepšininkus.

Lietuvis savo ekipai pelnė 13 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 30 su puse žaidimo minutės (30:37) D. Dulkys pataikė 3 tritaškius iš 7 ir 2 dvitaškius metimus iš 3.

35 taškais prie pergalės prisidėjo Dejanas Ivanovas, 18 – Quintonas Hosley, 9 – Mutlu Demiras.

Svečių gretose išsiskyrė Ceyhunas Altay'us (19 tšk.), Ervingas Walkeris ir Kahiemas Seawrightas (po 16 tšk.).

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Stambulo „Anadolu Efes“ (22/6) krepšininkai, šeštadienį namuose 71:65 (22:17, 15:23, 14:14, 20:11) palaužę šeštojoje pozicijoje esančio Ušako „Muratbey Sportif“ (15/13) klubo su Evaldu Kairiu pasipriešinimą.

Lietuvio sąskaitoje 6 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 3 blokuoti varžovų metimai, klaida ir 3 pražangos. Per 14 su puse (14:23) aikštelėje praleistos minutės E. Kairys pataikė 3 dvitaškius iš 5, tačiau abu jo baudų metimai buvo netaiklūs.

21 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Andre Harrisas, 11 – Paulas Harrisas, 9 – Giordanas Watsonas.

Nugalėtojams po 12 taškų pelnė Derrickas Brownas ir Bryantas Dunstonas, 10 – Cedi Osmanas.

Martyno Gecevičiaus Ankaros „Rönesans TED Kolejliler“ (8/19) komanda – keturiolikta.

REPORTERIS: iniciatyvą balsuoti už dvigubą pilietybę VRK kaltina agitavimu