Jonas Mačiulis pataikė tritaškį, M. Grigonis surinko 6 taškus

J.Mačiulis pelnė 3 taškus.<br>M.Patašiaus nuotr.

May 1, 2016, 6:27 PM, atnaujinta May 27, 2017, 12:04 AM

Dvidešimt penktą pergalę Ispanijos vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) XXX turo rungtynėse iškovojo čempiono titulą ginantis bei trečią vietą užimantis Madrido „Real“ (25/5) klubas su Jonu Mačiuliu, sekmadienį namuose 111:81 (21:16, 33:19, 27:22, 30:24) sutriuškinęs septynioliktojoje pozicijoje esančią bei Eimanto Bendžiaus atstovaujamą Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus“ (8/22) ekipą.

17 minučių ir 15 sekundžių žaidusio J. Mačiulio indėlis į pergalę – 3 (tritaškiai 1/2) taškai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Jaycee's Carrollas, 15 – Sergio Llullas, po 13 – Gustavo Ayonas ir Trey'us Thompkinsas.

20 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Tyleras Hawsas, 18 – Santiago Yusta, 12 – E. Bendžius.

Per 23 su puse minutės (23:30) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3, 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo 5 baudų metimus iš 7, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei prasižengė 2 kartus.

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja „FC Barcelona Lassa“ (26/3) krepšininkai, o antroje vietoje lieka Valensijos „Basket“ (25/5) ekipa.

Dvidešimtą nesėkmę patyrė penkioliktą vietą užimantis Manresos ICL (10/20) klubas su Mariumi Grigoniu, svečiuose 65:82 (16:15, 19:24, 17:22, 13:21) pralaimėjęs į tryliktąją poziciją pakilusiems Saragosos CAI (11/19) krepšininkams.

28 su puse minutės (28:25) aikštėje praleidęs lietuvis svečiams pelnė 6 (tritaškiai 0/4, dvitaškiai 1/5, baudos 4/4) taškus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Mindaugo Kuzminsko Malagos „Unicaja“ (16/13) komanda užima šeštą vietą, o Bilbao „Dominion Basket“ (15/14) penketukas su Tautvydu Šležu lieka septintas.