Netikėtas posūkis: „Thunder“ krepšininkai parklupdė „Spurs“

„Oklahoma City Thunder“ padarė tinkamas išvadas po skaudaus pralaimėjimo pirmose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse ir 98:97 (29:21, 27:32, 21:23, 21:21) palaužė „San Antonio Spurs“ krepšininkus. Serijos rezultatas – 1:1.

„Thunder“ išplėšė pergalę.<br>AP nuotr.
„Cavaliers“ šventė pergalę.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (27)

May 3, 2016, 7:33 AM, atnaujinta May 26, 2017, 8:26 PM

Pirmąsias rungtynes „Spurs“ laimėjo net 124:92.

Tada „Thunder“ žaidėjai kalbėjo apie klaidų ieškojimą, o jų labiausiai ieškojo ekipos žvaigždės – Kevinas Durantas ir Russellas Westbrookas, kurie sužaidė itin prastas rungtynes.

Šį kartą duetas parodė tikrąjį savo veidą ir pelnė 57 ekipos taškus iš 98.

R.Westbrookas surinko 29 (10 rez. perd., 7 atk. kam.), o K.Durantas pridėjo 28.

„Spurs“ ekipoje nesustabdomas buvo LaMarcusas Aldridge'as – 41 taškas. Kawhi Leonardas pridėjo 14, Manu Ginobili 11. Visi kiti neperžengė dviženklės ribos.

Oklahomos ekipa rungtynes pradėjo šaltu dušu ir įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 19:6. „Spurs“ po minutės pertraukėlės pabudo ir ėmė mažinti atsilikimą, kol galiausiai antrajame kėlinyje išsiveržė į priekį, bet neilgam.

Antroje rungtynių pusėje tęsėsi atkakli kova, o nugalėtoją lėmė paskutinės sekundės.

Likus žaisti 18 sek. R.Westbrookas baudų metimais padidino „Thunder“ pranašumą iki 98:94, bet kitoje aikštės pusėje Serge'as Ibaka prasižengė prieš L.Aldridge'ą, kuris atliko metimą iš tritaškio zonos.

Jis pataikė visus tris baudos metimus, „Thunder“suklydo, tačiau desperatišką metimą paleidęs Patrickas Millsas nebuvo tikslus.

Kitos dvejos rungtynės jau vyks Oklahomoje.

L.Jamesas grįžo pergalingai

Cleveland Cavaliers“ greitai įveikė ketvirtfinalio etapą ir ilgai laukė pusfinalių pradžios. Pagaliau jos sulaukę, LeBrono Jameso vedini „kavalieriai“ susitvarkė su „Atlanta Hawks“ – 104:93 (30:19, 21:22, 23:29, 30:23) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0.

„Cavaliers“ buvo susikrovę 18 taškų pranašumą, bet visą jį išvaistė ir leido „Hawks“ ketvirtajame kėlinyje išsiveržti į priekį.

Tačiau darbo ėmėsi L.Jamesas. Jis pelnė 25 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

„Mes sužaidėmė neblogas rungtynes. Nemanau, kad žaidėme taip, kaip galime. Tačiau pirmos rungtynės dažnai būna tokios“, – po rungtynių kalbėjo jis.

Nemalonus epizodas nutiko Kevine'ui Love'ui. Praėjusių metų atkrintamosiose jis patyrė peties traumą, o dabar susitrenkė ir kitą petį šiose rungtynėse.

Tačiau jis tęsė mačą ir teigė, kad jaučiasi neblogai, nors krepšininkui ir prireikė gydytojų pagalbos. Krepšininkas surinko 17 taškų. Kyrie Irvingas pridėjo 21.

„Hawks“ ekipai Dennisas Schroderis surinko 27, Paulas Millsapas 17 taškų.