„Warriors“ atsitiesė – Stepheno Curry šou palaidojo „Thunder“

„Golde State Warriors“ klaidų du kartus iš eilės nekartoja. NBA čempionai Vakarų konferencijos finalo serijos antrosiose rungtynėse 118:91 (27:20, 30:29, 31:19, 30:23) sutriuškino „Oklahoma City Thunder“ krepšininkus.

„Warriors“ išlygino serijos rezultatą.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

May 19, 2016, 7:24 AM, atnaujinta May 25, 2017, 3:01 AM

Serijoje iki keturių pergalių – lygu 1:1. Pirmąjį susitikimą namie „Warriors“ pralaimėjo ir prarado namų aikštės pranašumą.

Tačiau antrajame jie nebuvo linkę juokauti – lemiamu lūžiu tapo Stepheno Curry šou trečiajame kėlinyje.

Įpusėjus jam Kevinas Durantas prasižengė prieš S.Curry, kuris metė tritaškį. Negana to, „Thunder“ puolėjas užsidirbo techninę pražangą – S.Curry pataikė visas keturias baudas.

Kitoje „Warriors“ atakoje gynėjas smeigė tritaškį ir pradėjo šou – šaudė vieną tolimą metimą po kito, per dvi minutes viso pelnė 15 taškų ir tiesiog nubraukė visus „Thunder“ šansus kovoti dėl pergalės – „Warriors“ susikrovė 20 taškų persvarą.

S.Curry per 29 minutes pelnė 28 taškus (5/8 trit.), Klay Thomphsonas pridėjo 15, Andre Iguodala – 14 taškų.

„Thunder“ ekipai K.Durantas surinko 29, Russellas Westbrookas – 16 (12 rez. perd.).

Dabar serija keliasi į Oklahomą.

„Kiekvienoje komandoje, kurioje buvau dalis jos, turėjome laimėti bent vienerias rungtynes išvvykoje, norėdami laimėti seriją. Todėl nematau jokios tragedijos tame, kad pralaimėjome pirmą susitikimą namų aikštėje. Žinome, kad turėsime laimėti rungtynių ir išvykoje – visai kaip praėjusiais metais“, – prieš išvyką teigė „Warriors“ treneris Steve'as Kerras.