NBA: dar vienas „Cavaliers“ šokis ir dar vienas puikus „Spurs“ žaidimas

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį buvo sužaisti 8 NBA mačai. NBA čempionė „Cleveland Cavaliers“ komanda pratęsė gan įspūdingą pergalių seriją prieš „Orlando Magic“ klubą.

„Cavaliers“ ir „Magic“ mačas.<br>AP nuotr.
„Spurs“ ir „Pelicans“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Oct 30, 2016, 7:44 AM, atnaujinta May 9, 2017, 10:34 PM

LeBronas Jamesas pelnė 23 taškus, Kyrie Irvingas pridėjo 20 ir „Cavaliers“ 105:99 nugalėjo „Magic“ komandą. Tai – 15-oji „Cavaliers“ pergalė iš eilės prieš „Magic“ krepšininkus.

„Cavaliers“ dabar turi tris pergales iš tiek pat galimų. „Cavaliers“ komanda „Magic“ krepšininkams nėra pralaimėjusi nuo 2012 metų lapkričio 23 dienos.

„Magic“ komandoje 22 taškus pelnė Evanas Fournier, kuris likus žaisti keturioms minutėms padėjo svečiams sumažinti skirtumą iki 85:88. Tada pabudo J.R.Smithas, pataikęs tris tritaškius ir per ketvirtąjį kėlinį pelnęs 11 taškų.

„Magic“ krepšininkai kabinosi į varžovus, nes likus žaisti 45 sekundes „Cavaliers“ pirmavo vos 98:95. Tada J.R.Smithas pataikė tritaškį iš krašto ir „Cavaliers“ po šio metimo šoko į pergalę.

Be pralaimėjimų žygiuoja ir „San Antonio Spurs“ krepšininkai. „Spurs“ žaidė pirmąsias rungtynes namuose ir 98:79 nugalėjo „New Orleans Pelicans“ krepšininkus.

Kawhi Leonardas pelnė 20 taškų. Tai buvo pirmoji „Spurs“ pirmojo mačo namuose pergalė be Timo Duncano per 20 metų. T.Duncanas vasarą baigė karjerą.

„Spurs“ šįkart vertėsi ir be Tony Parkerkio bei Manu Ginoboli.

T.Parkerį starto sudėtyje pakeitęs Patty Millsas pelnė 18 taškų, o LaMarcusas Aldrdidge'as pelnė 12.

„Pelicans“ komandoje Anthony Davisas pelnė „tik“ 18 taškų. Per pirmuosius du mačus jis pelnė 50 ir 45 taškus.

Rezultatai

„Charlotte Bobcats“ – „Boston Celtics“ 98:104 (19:28, 22:16, 31:27, 26:33)

„Cleveland Cavaliers“ – „Orlando Magic“ 105:99 (33:20, 29:25, 18:17, 25:37)

„New York Knicks“ – „Memphis Grizzlies“ 111:04 (32:19, 25:30, 25:28, 29:27)

„Chicago Bulls“ – „Indiana Pacers“ 118:101 (24:20, 38:21, 30:26, 26:34)

„Denver Nuggets“ – „Portland Trail Blazers“ per pratęsimą 113:115 (28:33, 26:29, 34:19, 16:23, 9:11)

„Milwaukee Bucks“ – „Brooklyn Nets“ 110:108 (24:18, 22:23, 34:32, 30:35)

„San Antonio Spurs“ – „New Orleans Pelicans“ 98:79 (28:23, 27:22, 28:15, 15:19)

„Sacramento Kings“ – „Minnesota Timberwolves“ 106:103 (25:34, 29:31, 31:12, 21:26)

REPORTERIS: šalys ragina Sakartvelą atšaukti „užsienio agentų“ įstatymą