Europos čempionato atranką moterų krepšinio rinktinė baigė pralaimėjimu

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė Europos čempionato atrankos A grupės rungtynes. Lietuvaitės šeštadienį Celjės mieste 75:54 (20:11, 21:15, 19:16, 15:12) turėjo pripažinti Slovėnijos ekipos pranašumą, kuri tęs kovą dėl patekimo į pagrindinį turnyrą.

Lietuvės pralaimėjo.<br>LKF nuotr.

musukrepsinis.lt

Nov 19, 2016, 7:56 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 12:42 PM

Aikštelės šeimininkės pirmavo nuo susitikimo pradžios, o pirmo ketvirčio pabaigoje šiek tiek atitrūko (20:11). Slovėnės pratęsė spurtą ir antrajame kėlinyje (28:13). Įpusėjus ketvirčiui lietuvaitės pagerino žaidimą ir po Neringos Skadaitės dvitaškio sumažino atsilikimą iki dešimties taškų (36:26).

Po vangios trečio kėlinio pradžios, taškų badą nutraukė Santa Okockytė, pelniusi keturis taškus iš eilės. Dar penkis pridėjo komandos kapitonė Giedrė Paugaitė ir sumažino atsilikimą iki devynių (45:36). Tačiau tuomet aikštelės šeimininkės surengė spurtą ir grėsmingai nutolo (60:42).

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas. Aikštelės šeimininkės išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę 75:54.

Lietuva: S.Okockytė 16 tšk., G.Paugaitė 13 tšk. (8 at. kam.), M.Grigalauskytė 7 tšk., L.Svarytė 6 tšk. (11 at. kam.).

Slovėnija: T.Oblak ir M.Erkič po 16 tšk., E.Liseč 11 tšk., S.Pirsič 10 tšk. (10 at. kam.).