NBA: „Bulls“ ir be Dwyane'o Wade'o kirto antausį „Lakers“ ekipai

Dwyane'as Wade'as praleido rungtynes, nes buvusiai „Miami Heat“ žvaigždei prireikė poilsio, tačiau dabartinis jo klubas „Chicago Bulls“ sulaukė daugybės pagyrimų. „Bulls“ krepšininkai išsikapstė iš duobės ir po puikios metimų serijos iškovojo pergalę 118:110 prieš „Los Angeles Lakers“ komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

„Bulls“ ir „Lakers“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Nov 21, 2016, 6:29 AM, atnaujinta Apr 17, 2017, 11:23 AM

Likus žaisti šiek tiek daugiau nei 4 minutes Čikagos klubas pirmavo 15 taškų skirtumu, tačiau tada „Lakers“ pelnė 10 taškų be atsako ir likus žaisti minutę priartėjo iki 110:115. „Bulls“ netgi sugebėjo padaryti klaidų, tačiau „Lakers“ prametė tritaškį ir svečiai nebeleido šiem susikurti progų pergalei.

Nugalėtojų komandoje Jimmy Butleris sužaidė itin efektingai. Per 39 minutes jis pelnė 40 taškų (dvitaškiai: 14/22, tritaškiai: 0/1, baudų metimai: 12/14), atkovojo 7 kamuolius.

„Lakers“ komandoje rezultatyviausias buvo Lou Williamsas, kuris pakilo nuo suolo ir pelnė 25 taškus.