Liūdna „Šiaulių“ pasaka Europos fronte: krito Čekijoje ir liko be pergalių

„Šiaulių“ krepšininkai negailėdami liejo prakaitą Čekijoje, tačiau kreivės FIBA Europos taurėje pakreipti kitaip nesugebėjo. „Šiaulių“ komanda su tarptautiniu turnyru buvo priversta atsisveikinti jau po eilinio pralaimėjimo. Pardubicų JIP krepšininkai savo aikštėje 89:85 (29:24, 19:18, 23:20, 18:23) nugalėjo Lietuvos klubą, kuris per šešis mačus taip ir nesužinojo, koks tas pergalės skonis.

„Šiaulių“ klubas liko be pergalių.<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 23, 2016, 6:44 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 6:35 AM

„Šiauliai“ J grupėje užėmė paskutiniąją vietą. Vaido Pauliukėno auklėtiniai po du kartus pralaimėjo Minsko „Cmoki“, Nikosijos APOEL ir JIP komandoms.

„Šiauliai“ rungtynėse su JIP turėjo savo šansą. Dar likus žaisti 6 minutes šeimininkai pirmavo 79:74. JIP sekėsi atakuoti, bet ir „Šiauliai“ artėjo prie varžovų. Po minutės T.Bowmanas smeigė tritaškį, o JIP pirmavo tik 81:77.

Tačiau „Šiauliai“ taip ir nesugebėjo spurtuoti. JIP vis laikė atstumą. Po M.Echodo dvitaškio „Šiaulių“ krepšininkai suplojo rankomis, bet šeimininkai likus žaisti 2 minutes pirmavo 87:81.

Likus žaisti minutę „Šiauliai“ surengė dar vieną išpuolį. Po D.Sabeckio dvitaškio svečiai priartėjo iki 85:89.

Tada pasipylė klaidų ir netaiklių metimų serija ir galiausiai JIP šventė pergalę.

M.Echodas šiose rungtynėse užfiksavo dvigubą dviženklį. Jis pelnė 30 taškų (dvitaškiai: 10/16, baudų metimai: 10/11) bei atkovojo 14 kamuolį (puolime – 8).

17 taškų pelnė T.Bowmanas.

Šeimininkų komandoje J.Wallas surinko 22 taškus, o L.Autrey atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 19 taškų.

J grupėje pirmąją vietą užėmė Minsko „Cmoki“ klubas, kuris patyrė vieną pralaimėjimą. Antroji veita atiteko Pardubicų klubui. Šios komandos pateko į kitą etapą.

FIBA Europos taurėje į kitą etapą pateko Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininka. Jie trijų komandų I grupėje užėmė pirmąją vietą. Antradienį „Vytautas“ 96:55 sutriuškino Talino „Kalev“ ekipą.