„Galatasaray“ Eurolygoje nustebino – įveikė „Barcelona“

„Galatasaray“ ekipa pelnė pergalę, įveikusi „Barcelona“<br>euroleague.net

2016-11-25 19:36, atnaujinta 2017-04-17 02:26

Kiek netikėtą pergalę Eurolygoje iškovojo vos du laimėjimus savo sąskaitoje turėjusi Stambulo „Galatasaray“ ekipa, kuri namuose 78:64 (17:16, 22:19, 22:13, 17:16) nurungė ispanų „Barcelona“ (4/5) klubą. Tai ne itin geros žinios Kauno „Žalgirio“ klubui, kurį turkai pagal pergalių skaičių pasivijo ir komandos dalijasi 13-14 vietas.

Stambulo krepšininkai visą laiką kontroliavo situaciją, bet katalonai ketvirtame kėlinyje pabandė perimti iniciatyvą – 34-ąją minutę sumažino deficitą iki 6 taškų – 62:68.

„Galatasaray“ atsakė 8 taškais be atsako – 76:62 ir pergalės iš savo rankų nepaleido.

Nugalėtojams Blake‘as Schilbas (6 atk. kam., 30 naud. bal.) ir Sinanas Guleras (4/7 tritaškiai, 7 rez. perd.) pelnė po 18 taškų, Vladimiras Micovas – 15 (3/8 tritaškiai, 7 atk. kam.), Alexas Tyusas – 12 taškų (5 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 24 taškus įmetė Tyrese‘as Rice‘as, 9 – Stratos Perperoglou, 7 surinko Joey‘us Dorsey (10 atk. kam.).