Visus mestus tritaškius pataikęs D. Sabonis padėjo „Thunder“ triumfuoti per pratęsimą

„Thunder“ ir D.Sabonis šventė pergalę Denveryje po pratęsimo.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Nov 26, 2016, 7:14 AM, atnaujinta Apr 17, 2017, 2:14 AM

Pergalę po trijų pralaimėjimų iš eilės NBA čempionate pagaliau iškovojo „Oklahoma Thunder“ komanda su Domantu Saboniu. Lietuvio atstovaujamas klubas penktadienį išvykoje po pratęsimo 132:129 (31:30, 31:33, 22:26, 38:33, 10:7) nugalėjo „Denver Nuggets“ krepšininkus.

D.Sabonis rungtynes kaip visada pradėjo starto penkete – per 28 minutes jis pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai), atkovojo 6 ir perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Jaunasis Lietuvos krepšinio rinktinės narys puikiai išnaudojo savo arsenalo ginklą, dėl kurio juo pasitikėjimą reiškia treneris Billy Donovanas – tritaškius. Iš toli puolėjas šiame mače neklydo.

Svečiai galėjo iškovoti paprastesnę pergalę, tačiau likus aštuonioms sekundėms iki ketvirto kėlinio pabaigos Jamalas Murray‘us išprovokavo Steveno Adamso pražangą bei realizavo visus tris baudų metimus, išlygindamas rezultatą 122:122.

Paskutinį R.Westbrooko metimą ketvirtajame kėlinyje blokavo Kenethas Fariedas, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko metu „Nuggets“ komanda įstrigo puolime, o Russellas Westbrookas palaidojo varžovus, bausdamas juos už tyčines pražangas.

Net rekordiškai daug – 18 rezultatyvių perdavimų atlikęs R.Westbrookas surinko šeštąją šio sezono trigubą statistiką. Oklahomos lyderis per 41 minutę pelnė 36 taškus (6/21 dvit., 3/4 trit., 15/17 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių bei atliko 18 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Wilsonas Chandleris 32 (11 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 21 (13 rez. perd.), Jamalas Murray‘us 20.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 36, Victoras Oladipo 26 (7 rez. perd.), Joffrey Lauvergne 15 (3/4 tritaškiai).