FIBA Čempionų taurės mače tragiškai kėlinį sužaidęs „Juventus“ krito namie

„Juventus“ antradienį namie kovėsi su pajėgia Italijos ekipa<br>fibaeurope.com
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 29, 2016, 3:49 PM, atnaujinta Apr 16, 2017, 8:26 PM

Tragiškai sužaistas lemiamas ketvirtasis kėlinys lėmė, kad Utenos „Juventus“ ekipa namie FIBA Čempionų lygos mače turėjo pripažinti italų Avelino „Sidigas“ komandos pranašumą 75:85 (24:21, 19:18, 22:19, 10:27). Po nevykusios atkarpos ir pralaimėjimo D grupėje, Utenos ekipa užleido pirmąją poziciją „Sigidas“ komandai.

Tris kėlinius pirmavusi ir savo žaidimą bandžiusi primesti varžovams „Juventus“ ekipa turėjo net ir 10 taškų persvarą – 36:26. Trečiame kėlinyje šeimininkai dar turėjo šokią tokią persvarą – 50:44, o prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą pirmavo 7 taškais.

Tačiau lemiame ketvirtyje Antano Sireikos ekipa sugriuvo – darė begalę klaidų, nepataikė, o svečiai iš Italijos sužaidė sėkmingą atkarpą 16:4 ir išsiveržė pirmą kartą į priekį 74:69.

Visi Utenos krepšininkų bandymai kuo greičiau sumažinti atsilikimą atsitrenkė į greitas ir rezultatyvias Avelino atakas. Tad pirmąjį turnyro ratą „Juventus“ užbaigė pralaimėjimu. Lemiamą ketvirtį A.Sireikos vyrai pralaimėjo net 17 taškų skirtumu.

Antrąją nesėkmę patyrusiai „Juventus“  komandai 16 taškų pelnė Gytis Sirutavičius, 15 – Valdas Vasylius, 12 – Jamaras Diggsas, 11 – Vytautas Šulskis, 10 – Rolandas Jakštas.

„Sidigas“ ekipoje 25 taškus surinko Kirilas Fesenka (13 atk. kam.), 21 – Joe Raglandas, 14 – Retinas Obasohanas.

Kitas rungtynes „Juventus“ komanda žais gruodžio 7 dieną svečiuose su Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkais.

Antradienio FIBA Čempionų lygos mačai:

A grupė

Bandirmos „Banvit“ - Orhuso „Bakken Bears“ 99:82.

Naharijos „Ironi“  -  Frankfurto „Skyliners“  75:54.   Nimburko ČEZ   - Domžalų „Helios“  85:55.

Salonikų „Aris“ - “Monaco“  62:65.