Domantui Saboniui ir „Thunder“ – skaudžios buvusio lyderio Kevino Duranto pamokos

NBA aikštėje ir vėl susidūrė du buvę bendražygiai, virtę priešais – Russellas Westbrookas ir Kevinas Durantas. Abu krepšininkai spindėjo aikštėje, o pergalę šventė „Golden State Warriors“ (36 pergalės ir 6 pralaimėjimai) vyrai – 121:100 (30:31, 26:25, 37:22, 28:22) įveikta Domanto Sabonio „Oklahoma City Thunder“ (25/19).

„Warriors“ patiesė „Thunder“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 19, 2017, 7:03 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 10:49 PM

Dvidešimtmetis D.Sabonis per 13 aikštėje praleistų minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

„Thunder“ laikėsi iki trečiojo kėlinio vidurio, bet tada „Warriors“ ėmė tolti, o ketvirtojo kėlinio pradžioje komanda jau skyrė 19 taškų atstumas.

K.Durantas savo buvusiai komandai darė daugiausiai žalos – pelnė net 40 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išrašė tris blokus.

Kitoje barikadų pusėje R.Westbrookas surinko eilinį trigubą dublį – 27 taškai, 15 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, gynėjas suklydo net 10 kartų, o ir taiklumu nespindėjo – 7 iš 17 dvitaškiai, 1 iš 6 tritaškiai.

Taiklesnis jis buvo tik mesdamas baudas – 11 tikslių bandymų iš 12.

Nugalėtojams Stephenas Curry pridėjo 24 taškus (8 rez. perd.), Klay Thompsonas – 14.