M.Kuzminskas puikiai išnaudoja jam skirtą laiką.<br>AP nuotr.
„Knicks“ šventė pergalę Bostone.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2017-01-19 05:32, atnaujinta 2017-04-11 23:03

Mindaugas Kuzminskas puikiai išnaudoja išaugusį žaidimo laiką dėl ekipos draugo traumos ir padėjo pasiekti „New York Knicks“ (19 pergalių ir 24 pralaimėjimai) pergalę Bostone – 117:106 (31:34, 32:20, 25:29, 29:23) įveikė „Celtics“ (26/16).

M.Kuzminskas antras rungtynes iš eilės pradėjo „Knicks“ starto penkete ir aikštėje išbuvo 28 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (4/9 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Niujorko klubas vertėsi be traumuotų Kristapo Porzingio ir Joakimo Noah bei pasiekė vos trečią pergalę per pastarąsias 14 rungtynių.

Likus žaisti 8 minutes „Celtics“ pirmavo 97:96, bet tada „Knicks“ per 29 sekundes pataikė du tritaškius, Derrickas Rose'as įkvėpė ekipą spurtui 8:0 ir nusprendė mačo likimą.

Puikiai žaidęs D.Rose'as pakartojo sezono rezultatyvumo rekordą – pelnė 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ gretose ir vėl nesulaikomas buvo 175 cm ūgio mažylis Isaiah Thomas, pelnęs 39 taškus.

Kitose rungtynėse Donato Motiejūno „New Orleans Pelicans“ (17/26) 118:98 (32:29, 33:23, 27:21, 26:25) sutriuškino „Orlando Magic“ (17/27), bet lietuvis ir vėl buvo tik statistas.

Puolėjas žaidė vos 3 minutes, pelnė du taškus (2/3 baud. met.) ir atkovojo kamuolį.

Nugalėtojams net šeši krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo Anthony Davisas – 21 taškas ir 14 atkovotų kamuolių.

„Magic“ komandoje išsiskyrė po 14 pelnę Elfridas Paytonas ir Aaronas Gordonas.