Apmaudus „Knicks“ pralaimėjimas – Mindaugui Kuzminskui nebuvo lemta pataikyti tritaškius

Atrodė, kad geriau ir būti negalėjo – Carmelo Anthony per kėlinį šėlo ir pelnė 29 taškus bei pasiekė naują ekipos rekordą, į aikštę po traumos sugrįžo Kristapas Porzingis, tačiau klubas pralaimėjo savo žiūrovų akivaizdoje. Būtent tokia nesėkmė ištiko Mindaugą Kuzminską ir „New York Knicks“ mače su „Washington Wizards“ ekipa. Trenerio Jeffo Hornaceko vedami krepšininkai ketvirtadienį namuose apmaudžiai 110:113 (27:38, 40:28, 19:34, 24:13) nusileido „Wizards“ atstovams.

„Knicks“ ir Mindaugas Kuzminskas nusileido „Wizards“ ekipai.<br>AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

2017-01-20 05:39, atnaujinta 2017-04-11 21:30

„Knicks“ ekipai itin skaudu, kad „Wizards“ klubas yra iš tų, kuris išvykose labiau pralaimi ir visi klubai atiminėja iš jų namie įskaitinius taškus – per pastarąsias 18 rungtynių Vašingtono krepšininkai šventė pergalę vos keturiose dvikovose.

Dieną prieš galingai rungtynes sužaidęs lietuvis ir šįkart susitikimą pradėjo startiniame penkete bei aikštėje išbuvo 18 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (1/5 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius bei po kartą suklydo ir prasižengė. Tai buvo trečiasis kartas šiame sezone, kai Lietuvos krepšinio rinktinės narys pasirodė starto penkete.

M.Kuzminskas taip ir nesugebėjo įsismaginti mesti tolimus metimus – įkrito vos vienas iš penkių. Lietuvis tolimu metimu pasižymėjo tik pirmame kėlinyje, o po to visi tritaškiai skriejo pro šalį.

Savo šou šiose rungtynėse surengė „Knicks“ lyderis Carmelo Anthony, kuris vien per antrąjį kėlinį pelnė 25 taškus – tai naujasis „Knicks“ ekipos rekordas – ir padėjo Niujorko išeiti ilsėtis pirmaujant 67:66.

„Knicks“ duobkasiu tapo “Wizards“ gynėjas Johnas Wallas, kuris lemiamu metu sužaidė kaip iš natų. Nors po K.Porzingio pastangų akistatos pabaigoje šeimininkai spurtavo 7:0 ir pirmavo 110:109, iki mačo pabaigos likus 32 sek. J.Wallas dviem baudų metimais persvėrė rezultatą 111:110, o po atsikovoto kamuolio pergalę įtvirtino dėjimu.

„Knicks“: Carmelo Anthony 34 (10 atk. kam.), Derrickas Rose'as 20, Kristapas Porzingis 15, Kyle'as O'Quinnas 14, Justinas Holiday 11.

„Wizards“: Johnas Wallas 29 (13 rez. perd.), Otto Porteris 23, Markieffas Morrisas 14, Marcinas Gortatas 12, Jasonas Smithas 11, Kelly Oubre'as 10.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

„New York Knicks“ – „Washington Wizards“ 110:113 (27:38, 40:28, 19:34, 24:13)

„San Antonio Spurs“ – „Denver Nuggets“ 118:104 (28:23, 31:35, 33:23, 26:23)

„Los Angeles Clippers“ – „Minnesota Timberwolves“ 101:104 (22:25, 29:19, 28:33, 22:27)

„Cleveland Cavaliers“ – „Phoenix Suns“ 118:103 (29:21, 30:20, 30:35, 29:27)

„Miami Heat“ – „Dallas Mavericks“ 99:95 (29:22, 15:31, 26:20, 29:22).