„Raptors“ ir Jonas Valančiūnas sutriuškinti Šarlotėje

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

2017-01-21 06:18, atnaujinta 2017-04-11 19:37

Toronto Raptors“ (28/14) ekipa penktadienio naktį patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Viena Rytų konferencijos lyderių išvykoje 78:113 (18:26, 30:29, 15:33, 15:25) nusileido „Charlotte Hornets“ komandai.

Puikią gynybą pademonstravusi „Hornets“ antrojoje rungtynių pusėje svečiams leido surinkti vos 30 taškų. Tiek mažai „Raptors“ šį sezoną per du kėlinius nėra pelniusi.

25 taškų pranašumą „Hornets“ susikrovė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 33:15. Šeimininkai iš žaidimo pataikė 12 iš 21 metimo. 16 taškų per šį ketvirtį pelnė Kemba Walkeris.

Jis vedė Šarlotės komandą į pergalę. Iš viso krepšininkas surinko 32 taškus, pataikęs 11 iš 16 metimų. Taiklūs buvo 6 iš 9 tritaškių. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus, nors ketvirtajame kėlinyje aikštėje ir nebepasirodė.

„Jaučiau, kad galiu pataikyti bet kurį metimą. Sunku paaiškinti. Kai patenki į tą zoną, tai tarsi užtemimas. Tiesiog stengiausi likti agresyvus ir mesti metimus, kuriuos treniruojuosi mesti kiekvieną dieną. Man šiandien buvo tikrai gerai diena“, – sakė K.Walkeris.

Jonas Valančiūnas „Raptors“ per 25 min. pelnė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir blokavo varžovo metimą. Jis šiose rungtynėse „Raptors“ ekipai atkovojo daugiausia kamuolių.

Daugiau taškų už lietuvį surinko tik Kyle Lowry ir DeMaras DeRozanas, atitinkamai pelnę 24 ir 23 taškus.

Nugalėtojams Nicolas Batumas pelnė 13 taškų, Cody Zelleris pridėjo 11.