Tritaškius mėčiusiam Donatui Motiejūnui ir „Pelicans“ – autsaiderių antausis

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Jan 21, 2017, 7:00 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 7:37 PM

New Orleans Pelicans“ (17/26) komanda savo aikštėje patyrė skaudų pralaimėjimą. Ji 114:143 (32:29, 22:37, 30:43, 30:34) nusileido lygos autsaiderei autsaiderei „Brooklyn Nets“.

„Nets“ krepšininkai nutraukė 11 iš eilės pralaimėjimų seriją. Be to, jie sužaidė rezultatyviausią kėlinį šį sezoną (trečiajame ketvirtyje pelnė 43 taškus), bei iškovojo pergalę didžiausiu skirtumu.

143 taškai – tiek „Nets“ ekipa be pratęsimo vykusiose rungtynėse nebuvo surinkusi nuo 1982 metų.

11 minučių aikštėje praleidęs Donatas Motiejūnas pelnė 6 taškus ir atkovojo 2 kamuolius. Tiesa, taškus jis atakavo tik iš toli ir pataikė 2 tritaškius iš 5. Šį sezoną jis pirmą kartą pataikė daugiau nei vieną tolimą metimą.

Šeimininkų lyderis Anthony Davisas susižeidęs turėjo palikti aikštę trečiajame kėlinyje. Tiesa, iki tol jis spėjo surinkti 22 taškus ir atkovojoti 9 kamuolius.

13 taškų šeimininkams pelnė Terrence'as Jonesas (8 atk. kam.).

Nugalėtojams po 23 taškus surinko Bojanas Bogdanovičius ir Brookas Lopezas. 17 pridėjo Caris LeVertas.

“Nebuvo vieno žmogaus, kuris mus nužudė. Tai buvo visa komanda. Neturime pasiteisinimų. Turime pataikyti savo metimus ir žaisti geriau“, – sakė „Pelicans“ gynėjas Tyreke Evansas.