„Warriors“ žvaigždžių tritaškių lietus nuplovė visas „Magic“ ekipos pastangas

„Warriors“ ir „Magic“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 22, 2017, 8:47 PM, atnaujinta Apr 11, 2017, 4:36 PM

Stephenas Curry ir Klay Thompsonas pataikė po septynis tritaškius, o „Golden State Warriors“ komanda sekmadienio vakarą iškovojo dar vieną pergalę. Vakarų konferencijos lyderiai išvykoje 118:98 (28:22, 22:28, 42:24, 26:24) nugalėjo „Orlando Magic“ komandą.

Trečiasis kėlinys šiose rungtynėse sudėliojo viską į savo vietas. Būtent tada „Warriors“ puolimas veikė itin galingai – ekipa pelnė net 42 taškus.

S.Curry per 29 minutes pelnė 27 taškus, o jo „+/-“ statistika buvo puiki: +32 taškai.

Kevinas Durantas surinko +35 balus. Jis per 29 minutes pelnė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

K.Thompsonas pelnė 21 tašką.

„Magic“ komandoje kiek išsiskyrė Elfridas Paytonas, pelnęs 23 taškus ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.