Karšta pabaiga Utenos „Juventus“ nesustabdė – įveiktas „Vytauto“ klubas

Antanas Sireika su savo auklėtiniais Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Utenos „Juventus“ krepšininkai savo aikštėje 81:75 (25:26, 20:11, 20:23, 16:15) įveikė Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą. „Vytautui“ tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

A.Sireika.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo.

Jan 22, 2017, 4:43 PM, atnaujinta Apr 11, 2017, 4:50 PM

„Juventus“ krepšininkai LKL čempionate turi dešimt pergalių – tiek pat jų turi ir Klaipėdos „Neptūnas“ bei „Vytauto“ komanda.

Rungtynių pabaiga buvo itin karšta. Likus žaisti tris minutes „Juventus“ pirmavo 75:73, o tada pasipylė netaiklių metimų ir klaidų serija.

Likus žaisti minutę „Juventus“ krepšininkams pavyko „atrišti“ krepšį. V.Čepukaitis ir D.Šalenga dvitaškiais suteikė savo komandai pranašumą 79:73. Po D.Šalengos metimo buvo likę žaisti 21 sekundę, bet V.Čepukaitis atkovojo kamuolį puolime ir pridėjo dar du lengvus taškus.

„Juventus“ buvo ant bangos – 81:73. Likus žaisti 7 sekundes T.Delininkaitis dar pataikė du baudų metimus, bet Utenos klubo sirgaliai jau dainavo pergalės dainas.

„Juventus“ komandoje 15 taškų pelnė J.Diggsas, kuris atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. D.Šalenga, V.Šulskis (8 atk. kam.), v.Čepukaitis ir G.Sirutavičius pelnė po 13 taškų.

„Vytauto“ komandoje T.Delininkaitis pelnė 25 taškus. 15 taškų pridėjo A.Valeika.