Jonas Valančiūnas buvo arti dvigubo dviženklio, bet gavo dar vieną smūgį

Jonas Valančiūnas buvo arti dvigubo dviženklio, tačiau tai nepadėjo „Toronto Raptors“ (28 pergalės ir 17 pralaimėjimų) komandai išvengti ketvirtojo iš eilės pralaimėjimo NBA lygoje. Kanados klubas namie 106:108 (25:29, 29:32, 25:18, 27:29) nusileido vienai lygos lyderių „San Antonio Spurs“ (36/9).

J.Valančiūnas buvo arti dvigubio dublio, bet dažnai klydo.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jan 25, 2017, 5:17 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 1:19 PM

„Raptors“ šiose rungtynėse vertėsi be savo puolimo lyderio DeMaro DeRozano. Tuo tarpu „Spurs“ nepadėjo Kawhi Leonardas, Pau Gasolis ir Tony Parkeris.

24-ejų J.Valančiūnas per 28 minutes pelnė 9 taškus (2/7 dvit., 5/6 dvit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus ir du kartus varžovus sustabdė blokais bei kartą perėmė kamuolį, bet suklydo net keturis kartus ir surinko penkias asmenines pražangas.

J.Valančiūno karjeros antirekordas – šešios klaidos.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę „Spurs“ naujokas Dejonte Murray dvitaškiu persvėrė rezultatą, o tada sekė keturios nerezultatyvios abiejų ekipų atakos.

Likus žaisti 11,3 sekundės LaMarcusas Aldridge'as stojo mesti baudų metimų, tačiau pataikė tik vieną ir „Spurs“ pranašumą padidino iki trijų taškų.

Normanas Powellas staigiai nuskuodė į puolimą ir dėjimu priartino „Raptors“, o L.Aldridge'as vėl pataikė tik vieną baudos metimą.

Tas pats N.Powellas paskutinėje „Raptors“ atakoje ėmėsi iniciatyvos, bet jo mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams L.Aldridge'as pelnė 21 tašką, nuo suolo pakilęs Patty Millsas pridėjo 18 taškų.

„Raptors“ ekipai Kyle'as Lowry pelnė 30 taškų, Terrence'as Rossas 21.