Jonas Valančiūnas priverstas nuryti karčią piliulę – Marcas Gasolis jį triuškino

J.Valančiūnui niekaip nesisekė kovoti prieš M.Gasolį.<br>USAToday/Scanpix nuotr.
„Raptors“ ir „Grizzlies“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Jan 26, 2017, 5:59 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 11:12 AM

Jonas Valančiūnas gynyboje dėjo daug pastangų, kad suvaldytų Marcą Gasolį, bet 31 metų 216 cm ūgio ispanas gerokai pranoko lietuvį. M.Gasolis sužaidė karjeros rungtynes ir apkartino vakarą J.Valančiūnui, kurio karčiausia dalis buvo pralaimėjimas.

Memphis Grizzlies“ savo aikštėje 101:99 (32:34, 24:23, 31:20, 14:22) nugalėjo „Toronto Raptors“ komandą.

„Grizzles“ šiose rungtynėse turėjo trumpą suolelį – vertėsi 8 krepšininkų paslaugomis, bet M.Gasoliui tai išėjo tik į naudą.

Per 38 minutes „Grizzlies“ lyderis pelnė net 42 taškus (dvitaškiai: 9/15, tritaškiai: 5/10, baudų metimai: 9/10), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Tai – geriausias M.Gasolio karjeros mačas.

J.Valančiūnas per 25 minutes pelnė 6 taškus (dvitaškiai: 2/3, baudų metimai: 2/2), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, triskart suklydo ir penkiskart prasižengė.

Zachas Randolphas „Grizzlies“ komandoje pelnė 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Raptors“ komandoje per 39 minutes 29 taškus pelnė ir 8 rezultatyvius perdavimus atliko Kyle'as Lowry, o Normanas Powellas surinko 21 tašką.

Šiose rungtynėse „Raptors“ neturėjo DeMaro DeRozano. „Raptors“ ekipai tai buvo jau penktasis pralaimėjimas iš eilės. Ši serija – ilgiausia per pastaruosius dvejus metus.