NBA: nykus Mindaugas Kuzminskas ir labai brangi LeBrono Jameso klaida

L.Jamesas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 26, 2017, 6:28 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 11:05 AM

Mindaugas Kuzminskas su „New York Knicks“ krepšininkais sugrįžo į pralaimėjimų kelią. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA sužaisti 10 mačų, o Niujorko klubas užfiksavo jau trečiąją nesėkmę per keturis pastaruosius mačus.

M.Kuzminskas gavo minučių, tačiau liko šešėlyje, kai „Dallas Mavericks“ komanda 103:95 (30:25, 22:26, 26:22, 25:22) nugalėjo „Knicks“ komandą.

Per 11 minučių Lietuvos rinktinės krepšininkas pelnė 2 taškus (dvitaškiai: 1/1, tritaškiai: 0/2), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo.

„Knicks“ lyderis Carmelo Anthony pelnė 30 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Courtney Lee pridėjo 23 taškus.

Latvis Kristapas Porzingis per 22 minutes sužaidė naudingai – surinko 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius.

„Mavericks“ komandoje 23 taškus pelnė Harrisonas Barnesas, o Seethas Curry – 20.

Dirkas Nowitzki surinko 19 taškų.

Karaliui – kirtis

LeBronas Jamesas su „Cleveland Cavaliers“ komanda netikėtai pralaimėjo namuose. Tai – jau trečiasis „Cavaliers“ pralaimėjimas iš eilės ir visus juos NBA čempionai patyrė per pratęsimus. Šįkart pergalę L.Jameso komandos namuose 116:112 (22:26, 31:21, 26:35, 25:22, 12:8) šventė „Sacramento Kings“ krepšininkai.

Rezultatą ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 3,4 sekundės išlygino DeMarcusas Cousinsas. „Cavaliers“ dar turėjo progą išplėšti pergalę, bet L.Jamesas atidavė kamuolį varžovui.

„Cavaliers“ vedlys šįkart užfiksavo trigubą dviženklį – pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

21 tašką pelnė ir 16 kamuolių atkovojo Kevinas Love.

Nugalėtojų komandoje D.Cousinas susirinko 28 taškus. Jam iki trigubo dviženklio trūko vieno rezultatyvaus perdavimo. Jis atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.