Stephenas Curry vėl siaučia: „Warriors“ varžovus sutrypė net 46 taškų skirtumu

Rungtynių akimirkos<br>AFP/Scanpix
Daugiau nuotraukų (9)

Jan 29, 2017, 7:01 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 6:11 AM

NBA sekmadienio naktį užfiksuotas neeilinis mačas. Šįkart „Golden State Warriors“ varžovų nepasigailėjo – Stepheno Curry vedama ekipa nušlavė „Los Angeles Clippers“ net 144:98 (31:22, 41:29, 45:23, 27:24) ir NBA čempionate iškovojo 40-ąją pergalę.

Nors pirmajame ketvirtyje rezultatas buvo apylygis ir „Warriors“ į priekį išsiveržė nežymiai, tačiau per antrąjį kėlinį 41 tašką įmetusi ir neblogai besigynusi ekipa varžovus paliko toli už nugaros.

Visiškai „Clippers“ viltis sudaužė S. Curry, kuris vien per trečiajį kėlinį pelnė 25 taškus ir užtikrintai atvedė savo komandą į pergalę.

S. Curry iš viso žaidė 29 minutes, per kurias spėjo pelnyti net 43 taškus, atkovoti 9 kamuolius bei atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 43 tšk. ir 9 atkovoti kamuoliai, Kevinas Durantas 23 tšk., Klay Thompsonas 16 taškų.

„Los Angeles Clippers“: Blake‘as Griffinas 20 tšk, J.J. Redickas 13 taškų, Raymondas Feltonas ir Austinas Riversas po 10 taškų.

Šiandien vakare Mindaugo Kuzminsko atstovaujama „New York Knicks“ susitiks su „Atlanta Hawks“, o Domanto Sabonio ir „Oklahoma CIty Thunder“ laukia „Cleveland Cavaliers“ išbandymas.

Rezultatai:

„Charlotte Hornets“ – „Sacramento Kings“ 106:109 (22:24, 22:28, 33:33, 29:24)

„Miami Heat“ – „Detroit Pistons“ 116:103 (35:33, 29:27, 26:31, 26:12)

„Milwaukee Bucks“ – „Boston Celtics“ 108:112 (27:42, 26:22, 20:17, 29:21, pratęsimas – 6:10)

„Golden State Warriors“ – „Los Angeles Clippers“ 144:98 (31:22, 41:29, 45:23, 27:24)

„Minnesota Timberwolves“ – „Brooklyn Nets“ 129:109 (33:26, 30:29, 29:23, 37:31)

„Phoenix Suns“ – „Denver Nuggets“ 112:123 (33:21, 28:38, 22:36, 29:28)

„Utah Jazz“ – „Memphis Grizzlies“ 95:102 (27:26, 16:26, 31:28, 21:22)